Kazik Staszewski i Nocny Kochanek w serialu komediowym

Kazik Staszewski i Nocny Kochanek razem na ekranie? Nie ma rzeczy niemożliwych. W październiku na antenie History zadebiutuje serial „Ostatni Wiking”, w którym zobaczymy m.in. wymienionych aktorów-muzyków.

„Ostatni Wiking” to prequel „Twojej starej. Baśni”, filmu komediowego z 2011 r. osadzonego w baśniowym średniowieczu. „Twoją starą. Baśń” i „Ostatniego Wikinga” łączy postać reżysera Łukasza Jedynastego, który tym razem sięgnął po aktorów znanych ze świata muzyki. Kazik Staszewski i członkowie Nocnego Kochanka – oto kogo zobaczymy w najnowszym serialu telewizji History.

Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany na antenie stacji w październiku. Akcja będzie rozgrywała się na Warmii i Mazurach w przeddzień Chrztu Polski. Bohaterowie to walczący o wolność mazurscy wikingowie Angerbørg, których czeka mnóstwo zwariowanych przygód. Całość zostanie oczywiście przedstawiona w krzywym zwierciadle. Bo czy po serialu z udziałem m.in. Nocnego Kochanka można spodziewać się czegoś innego?

Oprócz Kazika Staszewskiego i Nocnego Kochanka w „Ostatnim Wikingu” pojawią się Grzegorz Halama i Marek Grabie.

Jeszcze gorącą zapowiedź serialu udostępniamy poniżej.

Warto odnotować, że dla Kazika Staszewskiego będzie to kolejna okazja, by pojawić się na ekranie. Tej jesieni do kin ma trafić dokument o Kulcie wyreżyserowany przez Olgę Bieniek. Prace nad filmem rozpoczęły się w 2014 r. Nie będzie to dokument o historii grupy, a opowieść o tym, jak Kult funkcjonuje w trasie po latach intensywnej działalności koncertowej. Wkrótce powinniśmy poznać dokładną datę premiery.

Merch Kultu oraz Nocnego Kochanka znajdziecie na RockMetalShop.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV