Jonathan Davis o ostatnich miesiącach. „Miałem p********y rok”

Jonathan Davis ma za sobą trudny czas. Muzyk wciąż dochodzi do siebie po śmierci żony, z którą związany był przez blisko 15 lat. „Miałem p********y rok” – przyznaje wokalista Korna.

Jonathan Davis otworzył się przed Jameyem Jastą, wokalistą Hatebreed, goszcząc w prowadzonym przez niego podcaście The Jasta Show”.

– Lubię robić to, co robię. Miałem p********y rok. Koncery z moim solowym zespołem to sposób, w jaki sobie z tym radzę. Pomagają mi dojść do siebie – wyznał Davis, opowiadając o ostatnich, wyjątkowo trudnych miesiącach.

– Zabieram ze sobą moich chłopaków. Jestem skupiony na ich wychowaniu – zaznaczył wokalista. – Muzyka zawsze była czymś dobrym, wyciągała mnie z różnych mrocznych miejsc. Tak było już od dziecka. Kiedy moi rodzice byli w kinie, muzyka otaczała mnie. Od zawsze chodziłem na koncerty, więc tak, show must go on. Możesz się nad sobą użalać, ale to nic nie da. Chcę iść dalej i robić to, co daje mi szczęście.

Davis zapewnił, że nie zamierza przerywać prac nad nowym albumem Korna, który pierwotnie miał ukazać się w 2019 r.

– Gdy reszta spotyka się i pisze, ja dostaję dema. Jeśli podobają mi się i czuję je, wybieram te, które lubię najbardziej. Następnie jadę do studia Nicka (Raskulinecza, producenta – red.), gdzie razem piszemy do nich teksty. W ostatnich latach – nie wiem nawet, ile to trwało; jakoś na przestrzeni trzech ostatnich albumów – nie byłem aż tak bardzo zaangażowany. Nie mogłem być ze względu na rzeczy, które działy się w moim domu. Robiłem tyle, ile mogłem, ale na pierwszym miejscu była rodzina. Mam teraz trochę więcej wolności. Mogę tworzyć muzykę z moimi braćmi, a oni mają mnie z powrotem – podsumował Davis.

Przypomnijmy: jak na razie ostatnim albumem Korna jest „The Serenity Of Sufferring” z 2016 r. W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła 15 sierpnia 2017 r. podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Deven Davis, żona i wieloletnia partnerka Jonathana Davisa, zmarła 18 sierpnia. W ostatnich latach walczyła z uzależnieniami. Para pobrała się w 2004 r.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.