Jonathan Davis (Korn) rusza ze sprzedażą akcesoriów dla psów

Lider Korn rozkręca nowy biznes. Jonathan Davis wziął się za drobne gadżety dla czworonogów i oby szło mu jak najlepiej, bo część dochodu z ich sprzedaży muzyk przeznaczy na pomoc potrzebującym psiakom.

Choć sam jest na nie uczulony (sic!), Jonathan Davis uwielbia psy. Swoje zamiłowanie do czworonogów frontman Korn postanowił przekuć w biznes, tworząc własną markę akcesoriów dedykowanych psom. Freak On A Leash – bo tak Jonathan nazwał swój projekt – to nawiązanie do klasyka Korn z płyty „Follow the Leader” z zamierzchłego 1998 r. Pomysł podrzuciła mu jego partnerka Bee.

Na oficjalnej stronie Freak On a Leash już teraz znajdziecie całkiem sporo produktów, które nawet z pociesznego mopsa zrobią czworonożnego zawadiakę. Obroże, pluszowe zabawki dla psów – Jonathan zadbał o zaopatrzenie sklepu. Doceniamy to, ale jeszcze bardziej doceniamy, że Jonathan nie kieruje się wyłącznie własnym interesem. Część przychodów z Freak On a Leash gwiazdor nu-metalu zamierza regularnie przekazywać organizacji Take Me Home dbającą o psy skrzywdzone przez los (czyt. przez ludzi). Take Me Home ratuje psy przed śmiercią, bezdomnością i niegodnym traktowaniem, świadcząc bezpłatne usługi medyczne, w tym szczepienia i chipowanie.

Wracając do Jonathana, głos Korn niedawno pożegnał swoich pupili. Jak przyznaje, ze względu na jego alergię na psią sierść nie było mu z nimi łatwo.

– Na początku roku bardzo cierpiałem. Mieliśmy mieszankę boksera i labradora, który wabił się Kaos, i średniego pudla Sheepy’ego. Obu straciliśmy na przestrzeni dwóch miesięcy. Strata pupila naprawdę boli, bo wiesz, że pies kocha cię bez względu na wszystko. To coś przerażającego – przyznał Jonathan.

– Ciekawostką jest to, że mam silne uczulenie na psią sierść – potwierdził wokalista. – Choruję na przewlekłą astmę, ale kocham psy i muszę sobie z tym jakoś radzić. Czasem potrzebuję inhalatora albo trochę łzawią mi oczy, natomiast z czasem przyzwyczaiłem się do tego i mogę z tym żyć. Kiedy byłem w trasie na początku tego roku, stęskniłem się za zwierzakami. Bee mówiła: „Musimy znaleźć jakiegoś szczeniaka”, a ja na to, że będziemy musieli być w domu, że to nas uwiąże. Ale po trasie znaleźliśmy miejsce, które miało szczeniaki. Wybraliśmy niewielkiego pudla. Wabi się Dante i jest niesamowity. To dzieciak, więc jest naprawdę fajnie. Wniósł dużo energii do naszego domu. Uwielbiam towarzystwo zwierząt. Bardziej niż ludzi.

CZYTAJ TEŻ: JONATHAN DAVIS Z KORN MA KŁOPOT Z CHRZEŚCIJAŃSTWEM

Przypomnijmy: Korn ma za sobą premierę najnowszej płyty „Requiem”. Krążek trafił do sprzedaży na początku roku. Z materiałem z „Requiem” zespół wystąpił w Polsce 31 maja na warszawskim Torwarze. Wydarzenie organizowałą agencja Live Nation.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.