David Ellefson publikuje tajemniczą zapowiedź. Nowy projekt?

David Ellefson nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Były już basista Megadeth, który został wyrzucony z zespołu po niedawnym skandalu z wyciekiem kompromitujących nagrań, na 8 września zapowiada ogłoszenie czegoś bliżej nieokreślonego.

David Ellefson wydawał się filarem Megadeth i osobą wyjątkowo bliską Dave’owi Mustaine’owi, ale w dobie mediów społecznościowych niewiele trzeba, by z dnia na dzień stracić wszystko. W maju Ellefson stracił posadę basisty w Megadeth po tym, jak do sieci wyciekły kompromitujące go materiały o charakterze erotycznym, a dokładniej: pikantna korespondencja z dużo młodszą kobietą.

Ellefson utrzymuje, że nie zrobił niczego złego. Jak podkreśla, padł ofiarą nielegalnego rozpowszechniania pornografii i będzie dochodził swoich praw drogą sądową.

W położeniu Ellefsona wielu z pewnością usunęłoby się w cień, ale muzyk nie zamierza chować głowy w piasek. Ellefson opublikował w mediach społecznościowych grafikę z tajemniczym hasłem „The Lucid”, cokolwiek może to być. Projekt muzyczny? Na to wygląda, choć nie jest to tak oczywiste. Incydent z Ellefsonem w roli głównej to wciąż świeża sprawa i wydaje się wątpliwe, czy Junior byłby w stanie zmontować jakikolwiek projekt w tak krótkim czasie. Wszystko wyjaśni się 8 września. Właśnie ta data widnieje na zapowiedzi.

Jedno jest pewne: nie będzie to ogłoszenie powrotu Ellefsona do Megadeth. Zespół znalazł już za niego zastępstwo. Basistą grupy został doskonale znany fanom kapeli James LoMenzo.

CZYTAJ TEŻ: DAVID ELLEFSON WYDAJE OŚWIADCZENIE. „FAŁSZYWE ZARZUTY”

Póki co ostatnim wydawnictwem w dorobku Megadeth pozostaje wspomniana „Dystopia” z 2016 r. Po raz ostatni Amerykanie wystąpili w Polsce na początku 2020 r. z Five Finger Death Punch i Bad Wolves.

fot. S. Sevastos (CC BY 2.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.