Corey Taylor tłumaczy tytuł płyty „We Are Not Your Kind”

Premiera nowej płyty Slipknot coraz bliżej. Zespół na dobre rozpoczął promocję wydawnictwa, które ma trafić do sklepów 9 sierpnia. Co oznacza jego nazwa? Wymowę „We Are Not Your Kind” postanowił wytłumaczyć Corey Taylor.

O „We Are Not Your Kind” frontman Slipknot opowiedział, goszcząc w popularnym programie Full Metal Jackie. Muzyk zwrócił uwagę na tytuł płyty.

– „We Are Not Your Kind” to dla mnie postawienie stopy tak daleko, jak daleko sięgają podziały, nie tylko w kulturze, ale i w ogóle na świecie – zaczął Taylor. – Każdy jest dziś przeciwko każdemu. Ludzie nie potrzebują wiele, by spojrzeć na drugą osobę jak na wroga. Nikt nie próbuje już szukać wspólnego mianownika. To nerwowy, niebezpieczny czas dla naszych dzieci i fanów.

– Bycie innym jest w naszych czasach niebezpieczne – stwierdził Taylor. – Też dorastałem, będąc innym. Wiem jak to boli, kiedy musisz radzić sobie z byciem traktowanym inaczej. Dla mnie to jeden z rzadkich przypadków, gdy wykorzystuję swoją pozycję, żeby powiedzieć głośno: „Wiecie co? Nie ma znaczenia, kim jesteś, skąd pochodzisz, jak wyglądasz, kogo kochasz i w co wierzysz. Jesteśmy rodziną dzięki muzyce, którą mamy”. „We Are Not Your Kind” oddaje to podejście. Chodzi o zebranie ludzi, odwrócenie się od reszty świata i powiedzenie głośno: „Nie pozwolimy, żeby wasza chora nienawiść nami zawładnęła”.

Przypomnijmy: Slipknot ma za sobą europejką trasę promującą „We Are Not Your Kind”. Począwszy od 7 czerwca i występu na niemieckim Rock Am Ring, Amerykanie odwiedzili osiem europejskich państw, 1 lipca kończąc swój eurotrip w Nimes we Francji. W międzyczasie pojawili się również w Polsce. Ich koncert odbył się 25 czerwca na Mystic Festival.

To już pewne: Slipknot wróci do Polski w 2020 r. Wiadomo, że zespół wystąpi w Łodzi, wciąż jednak nie wiemy, kiedy dokładnie odbędzie się koncert. Daty i szczegóły wydarzenia powinniśmy poznać niebawem.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.