Corey Taylor odpowiada raperowi MGK

To było niemal pewne, że Corey Taylor wyjaśni rapera MGK, który zaatakował Slipknot ze sceny podczas Riot Fest w Chicago, a później pozwolił sobie na osobistą wycieczkę pod jego adresem. Taylor tym razem postanowił niepotrzebnie nie zaogniać konfliktu i odpowiedział MGK w stonowany sposób.

Machine Gun Kelly, czyli po prostu MGK, to popularny raper pretendujący do miana gwiazdy rocka. MGK w miniony weekend zaskoczył wszystkich, werbalnie atakując Slipknot na festiwalu Riot Fest w Chicago, wypominając członkom zespołu wiek i to, że noszą maski.

Na tym jednak nie koniec. MGK poszedł dalej i po wszystkim obwieścił na Twitterze, że Corey Taylor nagrał zwrotkę na jego ostatni album, ale była tak słaba, że nawet jej nie wykorzystał. Na koniec nazwał frontmana Slipknot „rozgoryczonym gościem”.

Znając Taylora, mogliśmy spodziewać się, że za te wynurzenia zmiesza MGK z błotem. Tak się jednak nie stało. Taylor wprawdzie odpowiedział, ale zrobił to bez przesadnego napinania się.

„Nie lubię ludzi, którzy po szczeniacku wyciągają takie rzeczy na wierzch” – na Twitterze zaćwierkał wokalista.

„To wszystko, co mam do powiedzenia: nie zrobiłem tego utworu, bo nie lubię, kiedy ktoś próbuje pisać za mnie. Odmówiłem im. Nie mam nic więcej do dodania” – temat zakończył lider Slipknot.

Czy to koniec dramy z udziałem MGK i Taylora? Lepiej dla Kelly’ego, żeby tak było, bo dobrze pamiętamy, że Taylor potrafi się nieźle odpalić. Wystarczy wspomnieć jego konflikt z Nickelback, kiedy ostro pojechał po wokaliście grupy, a także niewybredne komentarze pod adresem Imagine Dragons czy Kanyego Westa.

CZYTAJ TEŻ: COREY TAYLOR OSTRO O IMAGINE DRAGONS. „SĄ OKROPNI”

Przypomnijmy: w sierpniu miało dojść do koncertu Slipknot w Polsce. Wydarzenie, które pierwotnie było planowane jeszcze na 2020 r., ostatecznie odbędzie się 7 sierpnia 2022 r. Miejsce, czyli trójmiejska Ergo Arena, pozostaje bez zmian. Koncert organizuje Mystic Coallition, wspólny front Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.