Corey Taylor ostro o Imagine Dragons. „Są okropni”

Corey Taylor jest znany z bezpardonowych wypowiedzi. Wokalista Slipknot, który jeszcze niedawno wyśmiewał Nickelback, wziął na celownik kolejną poprockową kapelę – Imagine Dragons.

Kiedy chce coś powiedzieć, Corey Taylor nie przebiera w słowach. Muzyk dał już po sobie poznać, że nie lubi zespołów rockowych, które romansują z popem.

Jeszcze niedawno Taylor cisnął wokaliście Nickelback, że ma tyle wspólnego z rockiem, co KFZ z kurczakami. Swoje stanowisko Taylor potwierdził, goszcząc w prowadzonym przez gitarzystę Sex Pistols podcaście Jonesy’s Jukebox.

W czasie rozmowy frontman Slipknot przyznał, że Nickelback to „ofiary rock’n’rolla”, jednocześnie podkreślając, że jego zdaniem w ostatnim czasie pałeczkę przejęli Imagine Dragons.

– Są tak okropni, że to prawda. Ludzie powoli doceniają Nickelback, a swoje wkurzenie przenoszą na Imagine Dragons – stwierdził Taylor.

Nie pierwszy raz wokalista Slipknot staje na straży rockowych wartości. Kiedy w 2018 r. na American Music Awards w kategorii Pop/Rock nagrodzeni zostali raperzy z grupy Migos, Taylor pierwszy dołączył do chóru oburzonych.

„Wiedzą, że to przynosi pieniądze. Ale są to brudne pieniądze. Dla nich prawdziwy rock i metal to głównie neandertalczycy i prostacy. Nie mogą nas kontrolować. Nie mogą użyć nas do sprzedawania Pepsi” – komentował Taylor

„Pieprzyć ten przemysł. Wkrótce i tak się to wypali” – podsumował głos Slipknot.

Przypomnijmy: nowy album Slipknot jest już na ukończeniu. Jak zdradził niedawno perkusista Shawn „Clown” Crahan, zespół wybiera najlepsze spośród już zarejestrowanych utworów, tak by najpóźniej w połowie przyszłego roku móc zaprezentować całość. Póki co w obiegu jest pierwszy singiel z długo wyczekiwanej płyty Slipknot pt. „All Out Life”.

Slipknot zagra w Polsce 25 czerwca 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.