Bullet For My Valentine z nowym teledyskiem

Bullet for My Valentine wracają z nowym materiałem. Tuż po koncercie na Impact Festivalu, który 26 czerwca odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie, zespół wypuści szósty longplay. Krążek promuje świeżo opublikowany singiel „Over It”.

Ponad 5 mln sprzedanych albumów na całym świecie, setki milionów odtworzeń na YouTube i koncerty, które przyciągają fanów pod każdą szerokością geograficzną – Bullet For My Valentine to niekwestionowana gwiazda. W ostatnim czasie skład zespołu uległ zmianie. Z grupą pożegnali się basista Jason „Jay” James i perkusista Michael „Moose” Thomas.

Pierwszy album z nową sekcją grupa wyda 29 czerwca. „Gravity” będzie szóstym wydawnictwem Bullet for My Valentine z nowymi członkami: Jamiem Mathiasem i Jasonem Bowldem.

– Nie mamy zamiaru powielać niczego, co robiliśmy w przeszłości – zapewnia Matt Tuck, frontman Bullet for My Valentine. – Chcemy patrzeć w przyszłość. Staramy robić coraz lepsze rzeczy, rozwijając się technicznie. Stworzyliśmy naprawdę potężne, masywnie brzmiące i ciężkie utwory, ale zamiast być gitarowo super thrashowi i techniczni staliśmy się znacznie bardziej oszczędni i łatwiej strawni. Dzięki temu brzmimy jeszcze mocniej – zapewnia wokalista.

– Z początku album może zaskoczyć wiele osób brzmieniem i tym, jakie jest instrumentarium, ale kiedy już kurz opadnie, zobaczycie, że to konkretny materiał – zapowiada Tuck.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej płyty – podsumowuje wokalista.

Przypomnijmy: Bullet For My Valentine 26 czerwca zagrają na Impact Festivalu w Tauron Arenie w Krakowie. Główna gwiazdą wydarzenia będzie Ozzy Osbourne.

Ostatnim albumem w dorobku walijskiej formacji pozostaje „Venom” z 2015 r.

Po merch Bullet For My Valentine zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.