Bring Me The Horizon będą się wspinać na Kilimandżaro

Członkowie Bring Me The Horizon staną przed nie lada wyzwaniem. Wokalista Oli Sykes i klawiszowiec Jordan Fish w najbliższy czwartek wyruszą zdobyć Kilimandżaro. Ich cel to zebranie 100 tys. dolarów dla oddziału intensywnej terapii dziecięcej szpitala w Southamton.

Kampania, w ramach której członkowie Bring Me The Horizon spróbują wspiąć się na szczyt Kilimandżaro, wystartowała niedługo po tym, jak z krwotokiem mózgowym do szpitala w Southampton trafił 4-letni syn Jordana Fisha. Po tym tragicznym wydarzeniu klawiszowiec Bring Me The Horizon postanowił osobiście włączyć się w pomoc innym chorym maluchom. Aby zebrać niezbędne środki i zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy podopiecznych szpitala, Fish postanowił zdobyć szczyt Kilimadżaro.

– Będąc w szpitalu, zrozumiałem, że powinienem skoncentrować się na zrobieniu czegoś dobrego dla oddziału. Postanowiłem, że zorganizuję pieniądze, tak by móc kupić dzieciakom nowe łóżka – wyjaśnia Fish.

Wspinać się na Kilimandżaro klawiszowiec bynajmniej nie będzie sam. Chęć wzięcia udziału w charytatywnej wyprawie na Kilimandżaro zgłosił również wokalista Bring Me The Horizon.

– Kiedy Oli dowiedział się o wszystkim, od razu zapytał, czy może pójść ze mną i włączyć się w tę akcję – tłumaczy Fish.

12 października, czyli w najbliższy czwartek, dwuosobowa delegacja Bring Me The Horizon wylatuje do Tanzanii. Tam przez osiem dni będzie wspinać się na Kilimandżaro, najwyższą górę Afryki, wyrastającą z ziemi na wysokość blisko 6 tys. metrów.

Będziemy trzymać za nich kciuki. A wy?

Przypomnijmy: ostatnim albumem Bring Me The Horizon jest „That’s The Spirit” z 2015 r. Krążek promowały utwory „Happy Song” i „Throne”. W Polsce po raz ostatni Bring Me The Horizon wystąpili w 2016 r. Grupa była wówczas gościem 22. Przystanku Woodstock.

Koszulki, bluzy i czapki Bring Me The Horizon, a także kilka nowości znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. fot. Achim Raschka (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.