Wokalista Bring Me The Horizon w mocnym singlu Lotus Eater

Tęsknicie za Bring Me The Horizon z czasów, kiedy grali deathcore? Zespół jest już na innym etapie, ale jego wokalista wciąż pamięta co to scream. Oli Sykes udowodnił to gościnnym występem w najnowszym singlu kapeli Lotus Eater.

Gdy wydawali pierwsze płyty, Bring Me The Horizon byli szorstkim, deathcore’owym składem. Sukces przyniósł im jednak dopiero album „Sempiternal” z 2013 r., na którym ku niezadowoleniu sporej części fanów mocno wygładzili brzmienie. Anglicy poszli za ciosem, by w ostatnich latach niebezpiecznie zbliżyć się do popowego mainstreamu.

Możecie narzekać, że dziś to już nie ten zespół, który niszczył wszystko na „Suicide Season”, ale po odsłuchaniu gościnnego występu Oliego Sykesa w najnowszym singlu Lotus Eater łezka zakręci wam się w oku.

Lotus Eater to mocna ekipa ze Szkocji, reprezentująca barwy hardcore’owej amerykańskiej wytwórni Hopeless Records. Stacjonująca w Glasgow kapela stworzyła numer o takim ciężarze gatunkowym, że frontmanowi Bring Me The Horizon najwyraźniej nie wypadało zaśpiewać inaczej. Jest moc.

Singiel „Obliterate” udostępniamy poniżej.

Obóz Bring Me The Horizon pracuje ostatnio na podwójnych obrotach. Zespół jest aktywny jak nigdy. Dość powiedzieć, że na przestrzeni ostatnich dwóch lat wydał trzy duże wydawnictwa, z których ostatnim jest ubiegłoroczny „Post Human: Survival Horror”. Grupa już pracuje nad kolejnymi nowościami.

– Obecnie pracujemy jednocześnie nad drugą, trzecią i czwartą odsłoną „Post Human”. Jest duża szansa, że zanim wydamy następne płyty, wcześniej pojawią się osobne single – na początku roku opowiadał Sykes.

– Wydajemy muzykę w miarę możliwości od razu, tak że nie będzie mogli złapać oddechu – zapowiedział wokalista.

CZYTAJ TEŻ: BRING ME THE HORIZON „POŻYCZYLI” RIFF OD DEFTONES?

Przypomnijmy: Bring Me The Horizon mieli wystąpić w Polsce 2 czerwca 2020 r. w Łodzi na Impact Festival. Wydarzenie ostatecznie zostało odwołane. Póki co nie ma nowej daty koncertu.

Koszulki Bring Me The Horizon i inne produkty związane z zespołem znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.