Corey Taylor chce otworzyć z żoną food trucka

Corey Taylor ma za sobą mroczne momenty, ale obecnie wokalista Slipknot jest szczęśliwym mężem Alicii Taylor, którą poślubił w październiku ubiegłego roku. Para chce wspólnie otworzyć food trucka z wegetariańskimi przysmakami.

Pandemia nowego koronawirusa wszystkim pokrzyżowała plany. To samo mogą powiedzieć Corey i Alicia Taylorowie, którzy w ostatnich miesiącach zapowiadali nowy projekt. Goszcząc w podcaście Rock Feed, świeżo upieczeni małżonkowie opowiedzieli, jaki były ich plany na najbliższą przyszłość, zanim wybuchła pandemia.

– Po prostu food truck z roślinnym taco – zdradził Corey Taylor. – Nie możemy powiedzieć, że będzie to wegańskie jedzenie, bo będą też składniki mleczne. Najważniejszy jest smak, a nie zawartość. Kiedy ludzie mówią o weganizmie, łatwo stają się bardzo pretensjonalni. Dla nas to sposób na połączenie naszej miłości do jedzenia z dbaniem o zdrowie.

– Wiele osób tego nie wie, ale przeszliśmy na wegetarianizm w sierpniu czy wrześniu i od razu zobaczyliśmy wiele korzyści – dodała żona wokalisty Slipknot.

– Spadł mi cholesterol – wtrącił Corey. – Próbowałem jeść lepiej, ale mój cholesterol się nie zmieniał. Zaraz po tym, jak przeszedłem na dietę roślinną, cholesterol się obniżył. To było zajebiste!

– Nie chcemy oczywiście na nikogo naciskać, bo to może zniechęcić wiele osób. To był po prostu nasz wybór – temat podsumowała Alicia Taylor.

CZYTAJ TEŻ: METALOWE I ROCKOWE ZESPOŁY W MASKACH. ZNASZ JE WSZYSTKIE?

Póki co małżeństwo Taylorów musi obejść się smakiem. Taylorowie zgodnie jednak podkreślają, że gdy pandemia odpuści, ruszają ze swoim food truckiem. Szanujemy to i cieszymy się dobrą energią i entuzjazmem zakochanego wokalisty Slipknot.

Alicia Dove jest trzecią żoną Taylora. Pierwszą, Scarlett Stone, frontman Slipknot poślubił w 2004 r. Para rozstała się trzy lata później. Z drugą żoną, Stephanie Luby, wokalista był związany w latach 2009-2017.

Ostatni polski koncert Slipknot miał miejsce 6 lutego w Łodzi. Zespół ma wrócić do Polski 3 września na koncert w Gdańsku. Czy wydarzenie dojdzie do skutku? Fani, którzy napalili się na ten gig, mogą się rozczarować, ale my mimo wszystko liczymy na optymistyczny scenariusz.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. P. Harries (www.facebook.com/TheCoreyTaylor)

2 komentarze do “Corey Taylor chce otworzyć z żoną food trucka”

  1. Może się jeszcze zajmie hodowlą jedwabnika. Gość ma energię, piszę książki, gra w kilku zespołach + jeszcze solowy projekt. Kiedy ma na to czas.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV