Corey Taylor chce otworzyć z żoną food trucka

Corey Taylor ma za sobą mroczne momenty, ale obecnie wokalista Slipknot jest szczęśliwym mężem Alicii Taylor, którą poślubił w październiku ubiegłego roku. Para chce wspólnie otworzyć food trucka z wegetariańskimi przysmakami.

Pandemia nowego koronawirusa wszystkim pokrzyżowała plany. To samo mogą powiedzieć Corey i Alicia Taylorowie, którzy w ostatnich miesiącach zapowiadali nowy projekt. Goszcząc w podcaście Rock Feed, świeżo upieczeni małżonkowie opowiedzieli, jaki były ich plany na najbliższą przyszłość, zanim wybuchła pandemia.

– Po prostu food truck z roślinnym taco – zdradził Corey Taylor. – Nie możemy powiedzieć, że będzie to wegańskie jedzenie, bo będą też składniki mleczne. Najważniejszy jest smak, a nie zawartość. Kiedy ludzie mówią o weganizmie, łatwo stają się bardzo pretensjonalni. Dla nas to sposób na połączenie naszej miłości do jedzenia z dbaniem o zdrowie.

– Wiele osób tego nie wie, ale przeszliśmy na wegetarianizm w sierpniu czy wrześniu i od razu zobaczyliśmy wiele korzyści – dodała żona wokalisty Slipknot.

– Spadł mi cholesterol – wtrącił Corey. – Próbowałem jeść lepiej, ale mój cholesterol się nie zmieniał. Zaraz po tym, jak przeszedłem na dietę roślinną, cholesterol się obniżył. To było zajebiste!

– Nie chcemy oczywiście na nikogo naciskać, bo to może zniechęcić wiele osób. To był po prostu nasz wybór – temat podsumowała Alicia Taylor.

CZYTAJ TEŻ: METALOWE I ROCKOWE ZESPOŁY W MASKACH. ZNASZ JE WSZYSTKIE?

Póki co małżeństwo Taylorów musi obejść się smakiem. Taylorowie zgodnie jednak podkreślają, że gdy pandemia odpuści, ruszają ze swoim food truckiem. Szanujemy to i cieszymy się dobrą energią i entuzjazmem zakochanego wokalisty Slipknot.

Alicia Dove jest trzecią żoną Taylora. Pierwszą, Scarlett Stone, frontman Slipknot poślubił w 2004 r. Para rozstała się trzy lata później. Z drugą żoną, Stephanie Luby, wokalista był związany w latach 2009-2017.

Ostatni polski koncert Slipknot miał miejsce 6 lutego w Łodzi. Zespół ma wrócić do Polski 3 września na koncert w Gdańsku. Czy wydarzenie dojdzie do skutku? Fani, którzy napalili się na ten gig, mogą się rozczarować, ale my mimo wszystko liczymy na optymistyczny scenariusz.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. P. Harries (www.facebook.com/TheCoreyTaylor)

https://www.instagram.com/p/B3-4elZHp0l/?utm_source=ig_embed

2 komentarze do “Corey Taylor chce otworzyć z żoną food trucka”

  1. Może się jeszcze zajmie hodowlą jedwabnika. Gość ma energię, piszę książki, gra w kilku zespołach + jeszcze solowy projekt. Kiedy ma na to czas.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.