Behemoth rozpoczyna trasę ze Slipknot i udostępnia nowy klip

Behemoth rozpoczyna serię wspólnych koncertów ze Slipknot. Lada dzień zespół zaprezentuje również specjalną wersję płyty „I Loved You At Your Darkest”. W sieci pojawił się nowy teledysk do utworu „Rom 5:8”.

Behemoth ma przed sobą pracowity okres. Gwiazda światowego metalu z polskim rodowodem ma przed sobą europejską trasę u boku Slipknot. Trasa rozpocznie się 14 stycznia koncertem w Dublinie i w sumie obejmie 28 koncertów, w tym jeden w Polsce (oba zespoły 6 lutego wystąpią w Łodzi).

Tournée ze Slipknot to dla Behemotha okazja, by zaprezentować okolicznościowe wydanie „I Loved You At Your Darkest”. Zapowiedzianą wersję „Tour Edition” zdobi okładka, którą dla Behemotha stworzył Nicola Samori. Wydawnictwo zostanie poszerzone o materiał z ekskluzywnej sesji dla BBC Radio 1 oraz poświęcony zespołowi film dokumentalny „Thou Darkest Art”.

Behemoth świętuje początek trasy ze Slipknot oraz zapowiada najnowsze wydawnictwo, udostępniając mroczny teledysk do „Rom 5:8”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy: „I Loved You At Your Darkest” to jedenasty album Behemotha.

– W numerologii liczba 11 oznacza coś transgresywnego, obrazoburczego i bluźnierczego. Jest dziesięć przykazań, 10 jest więc liczbą kompletną. Liczba 11 to zaburzenie chrześcijańskiej perfekcji – jeszcze przed premierą płyty wyjaśniał Nergal.

– Powiedziałem sobie: „Okej, to nasz jedenasty album. Powinienem zwrócić się w stronę tego, co jest źródłem wszelkiego zła, mówię tu o Biblii, a następnie ukraść jedno ze zdań” – dodał Nergal, odnotowując, że „I Loved You At Your Darkest” to parafraza słów Jezusa padających w Biblii.

Album „I Loved You At Your Darkest” przyniósł Behemothowi Fryderyka w kategorii Album roku metal, a także wiele innych wyróżnień. W Polsce krążek ukazał się nakładem Mystic Production.

„I Loved at Your Darkest” oraz tematyczny merch znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.