AC/DC udostępnili pierwszy teledysk z płyty „Power Up”

W tym trudnym czasie wiadomość o powrocie AC/DC jest jak uderzenie pioruna. Australijska legenda zaprezentowała pierwszy teledysk z płyty „Power Up”. Klip do utworu „Shot In The Dark” jest już w sieci!

AC/DC nie potrzebują wielu efektów specjalnych, by wstrząsnąć sceną. W najnowszym teledysku do utworu „Shot In The Dark” Australijczycy również nie kombinują, pokazując to, co robią najlepiej, czyli po prostu grając swojego elektryzującego hard rocka.

Klip do „Shot In The Dark” udostępniamy poniżej.

– Ma świetny klimat AC/DC, świetny luz i dobry rock’n’rollowy wokal – singiel „Shot In The Dark” komentuje Angus Young, gitarzysta i lider AC/DC.

– Byłem bardzo zadowolony, że kiedy firma nagraniowa usłyszała ten numer, uznali, że jest bardzo mocny i powinien być pierwszym, jaki ludzie poznają – dodał Young.

„Shot In The Dark” to zapowiedź płyty „Power Up”. Album ma przypieczętować reaktywację jednego z najbardziej wpływowych zespołów rockowych w historii. Krążek ukaże się 13 listopada.

W nagraniu „Power Up” wzięli udział Angus Young, Brian Johnson, Stevie Young, Cliff Williams i Phil Rudd. Materiał częściowo powstał na bazie motywów stworzonych jeszcze przez Malcolma Younga.

CZYTAJ TEZ: HISTORYCZNA MISJA NASA/SPACEX. ASTRONAUCI PRZED LOTEM SŁUCHALI AC/DC

Powrót AC/DC to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń muzycznych roku. Niestety, póki co nic nie wskazuje na to, by Australijczycy mogli promować „Power Up” na koncertach. Pandemia trwa, a zespołu wciąż czekają w blokach startowych. Perspektywa organizowania tras w ostatnim czasie mocno się oddaliła. Wierzymy jednak, że AC/DC i inne kapele wkrótce triumfalnie wrócą na scenę. I tego się trzymamy.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV