AC/DC udostępniają teledysk do „Witch’s Spell”

AC/DC przypominają o sobie teledyskiem do „Witch’s Spell” z płyty „Power Up”. Australijska legenda, która w ubiegłym roku zaskoczyła wszystkich swoim come backiem, liczy na możliwość zagrania jeszcze jednej światowej trasy.

Kiedy w listopadzie ubiegłego roku wrócili z nowym albumem „Power Up”, AC/DC znów byli na ustach wszystkich. Zespół udowodnił, że po blisko 50 latach na scenie wciąż potrafi zabrzmieć świeżo i zelektryzować świat rocka.

AC/DC nie dają o sobie zapomnieć. Zespół udostępnił kolejny teledysk promujący „Power Up”. Tym razem obrazu doczekał się utwór „Witch’s Spell”.

Klip do „Witch’s Spell” możecie zobaczyć poniżej.

W najnowszym teledysku możemy zobaczyć AC/DC w wersji live. W rzeczywistości grupa nie była w stanie zagrać trasy promującej najnowszy krążek. Podobnie jak wielu innych artystów, powstrzymała ich pandemia koronawirusa, która wybuchła kilka miesięcy przed premierą płyty „Power Up”.

Cliff Williams, basista AC/DC, zdradził w niedawnym wywiadzie dla „Bass Player”, że on i jego koledzy byli przygotowani na światowe tournée.

– Na początku ubiegłego roku zeszliśmy się i graliśmy próby przez trzy tygodnie, żeby zobaczyć, jak by to było. I było fenomenalnie – zdradził Williams. – Cały zespół grał świetnie i rozmowa sprowadzała się do tego, czy chcemy zagrać jakieś koncerty. Powiedziałem, że chętnie zagram kilka. Pozostali na to, że super, że trzeba wrócić do domu i zaangażować chłopaków, żeby zaczęli wszystko organizować. Ale później oczywiście przyszedł lockdown.

– Mamy nadzieję, że to wszystko ustąpi. Bardzo chcielibyśmy zagrać jeszcze kilka koncertów – podsumował Williams.

W obecnych realiach niestety wciąż trudno sobie wyobrazić, by AC/DC mogli zagrać pełnoprawną trasę. Kiedy jednak znów będzie to możliwe, powrót na scenę AC/DC może być jedną z najbardziej spektakularnych tras w ostatnich latach – i na taką trasę cały czas mocno liczymy!

CZYTAJ TEŻ: BUDDYJSKI MNICH ŚPIEWA AC/DC. NAGRANIE ROBI FURORĘ

Przypomnijmy: premiera „Power Up” miała miejsce 13 listopada 2020 r. Zespół nagrał album w składzie: Angus Young, Brian Johnson, Stevie Young, Cliff Williams i Phill Rudd. Za produkcje odpowiadał Brendanem O’Brienem, który przyłożył swoje ręce do „Black Ice” z 2008 r. i „Rock Or Bust” z 2014 r. AC/DC postawili na sprawdzone, uwielbiane przez fanów brzmienie. W sumie grupa przygotowała 12 numerów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.