AC/DC udostępniają teledysk do „Witch’s Spell”

AC/DC przypominają o sobie teledyskiem do „Witch’s Spell” z płyty „Power Up”. Australijska legenda, która w ubiegłym roku zaskoczyła wszystkich swoim come backiem, liczy na możliwość zagrania jeszcze jednej światowej trasy.

Kiedy w listopadzie ubiegłego roku wrócili z nowym albumem „Power Up”, AC/DC znów byli na ustach wszystkich. Zespół udowodnił, że po blisko 50 latach na scenie wciąż potrafi zabrzmieć świeżo i zelektryzować świat rocka.

AC/DC nie dają o sobie zapomnieć. Zespół udostępnił kolejny teledysk promujący „Power Up”. Tym razem obrazu doczekał się utwór „Witch’s Spell”.

Klip do „Witch’s Spell” możecie zobaczyć poniżej.

W najnowszym teledysku możemy zobaczyć AC/DC w wersji live. W rzeczywistości grupa nie była w stanie zagrać trasy promującej najnowszy krążek. Podobnie jak wielu innych artystów, powstrzymała ich pandemia koronawirusa, która wybuchła kilka miesięcy przed premierą płyty „Power Up”.

Cliff Williams, basista AC/DC, zdradził w niedawnym wywiadzie dla „Bass Player”, że on i jego koledzy byli przygotowani na światowe tournée.

– Na początku ubiegłego roku zeszliśmy się i graliśmy próby przez trzy tygodnie, żeby zobaczyć, jak by to było. I było fenomenalnie – zdradził Williams. – Cały zespół grał świetnie i rozmowa sprowadzała się do tego, czy chcemy zagrać jakieś koncerty. Powiedziałem, że chętnie zagram kilka. Pozostali na to, że super, że trzeba wrócić do domu i zaangażować chłopaków, żeby zaczęli wszystko organizować. Ale później oczywiście przyszedł lockdown.

– Mamy nadzieję, że to wszystko ustąpi. Bardzo chcielibyśmy zagrać jeszcze kilka koncertów – podsumował Williams.

W obecnych realiach niestety wciąż trudno sobie wyobrazić, by AC/DC mogli zagrać pełnoprawną trasę. Kiedy jednak znów będzie to możliwe, powrót na scenę AC/DC może być jedną z najbardziej spektakularnych tras w ostatnich latach – i na taką trasę cały czas mocno liczymy!

CZYTAJ TEŻ: BUDDYJSKI MNICH ŚPIEWA AC/DC. NAGRANIE ROBI FURORĘ

Przypomnijmy: premiera „Power Up” miała miejsce 13 listopada 2020 r. Zespół nagrał album w składzie: Angus Young, Brian Johnson, Stevie Young, Cliff Williams i Phill Rudd. Za produkcje odpowiadał Brendanem O’Brienem, który przyłożył swoje ręce do „Black Ice” z 2008 r. i „Rock Or Bust” z 2014 r. AC/DC postawili na sprawdzone, uwielbiane przez fanów brzmienie. W sumie grupa przygotowała 12 numerów.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV