AC/DC na dniach ogłoszą trasę koncertową?

AC/DC ogłoszą wkrótce szczegóły trasy koncertowej? Taką informację podała amerykańska radiostacja V100. Rockowa legenda z rodem Australii ma rozpocząć tournée jeszcze w tym roku!

Obóz AC/DC oficjalnie niczego jeszcze nie potwierdził, ale wszystko wskazuje na to, że autorzy „Highway to Hell” nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Gdy w 2018 r. zostali obfotografowani w studiu w Vancouver, gdzie nagrali trzy ostatnie płyty, od razu pojawiły się spekulacje, że ich nowy album jest w drodze, co zresztą potwierdził później sam Brian Johnson. Trasa koncertowa byłaby więc logicznym następstwem zdarzeń.

Czy AC/DC rzeczywiście wybierają się w trasę? Portal V100, będący przedłużeniem działalności rozgłośni o tej samej nazwie, podaje, że AC/DC wkrótce ogłoszą szczegóły kolejnego tournée. Koncerty australijskiej formacji mają rozpocząć się jeszcze w 2019 r. W trasie ma wziąć udział Brian Johnos, wieloletni frontman AC/DC, który w 2016 r. zmuszony był opuścić zespół w związku z poważnymi problemami ze słuchem.

„Miesiącami plotkowało się, że pracował razem z zespołem. Powiedziano nam, że to prawda” – pisze redakcja V100, powołując się na dobrze poinformowane źródło. „Brian pracował nad specjalnymi stoperami. Zostały zrobione na potrzeby jego występów, tak że może koncertować, nie stwarzając zagrożenia dla swojego słuchu.

Jeśli wierzyć informacjom podanym przez portal, AC/DC na dniach ogłoszą szczegóły trasy. Co ciekawe, podobne informacje w kwietniu przekazał popularny prezenter Eddie Trunk.

– Mam źródła, z których dowiedziałem się, że na pewno wyruszą w trasę z Brianem – powiedział Trunk. – Jasne, to nieoficjalna informacja, ale wiem o tym od niezawodnego informatora – zaznaczył dziennikarz, po czym dodał: – Sądzę, że to już ustalone, że AC/DC wydadzą coś, co będzie hołdem dla Malcolma Younga, tak jak album „Back in Black” był hołdem dla Bona Scotta. Nie mam co do tego wątpliwości. Jestem też przekonany, że będą grać koncerty. To kwestia tego, kiedy dokładnie to ogłoszą.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV