10 świątecznych prezentów, które ucieszą każdego muzyka

Muzycy to odrębna kategoria w kwestii świątecznych upominków. Niezależnie od tego, czy chcesz obdarować gitarzystę, czy bębniarza – jeżeli chcesz trafić z prezentem, lepiej postaw na coś związanego z jego instrumentem. Podpowiadamy, z jakich prezentów ucieszą się rockowo-metalowi wymiatacze!

Paski do gitary

Pasek do gitary to jedna z najbardziej podstawowych rzeczy, jakie możecie sprezentować na Święta gitarzyście. To również jeden z tych gadżetów, przy których najbardziej da się popuścić wodze fantazji. W RockMetalShop.pl znajdziecie ich ponad 500. Nawiązujące do wizerunku najbardziej inspirujących zespołów, jak Aerosmith, Guns N' Roses czy Iron Maiden, skórzane, świąteczne – wybór jest ogromny!

Paski do gitary w RockMetalShop.pl: [link]

Kostki

Z pozoru to drobny upominek, ale wybierając kostki, również możecie zaszaleć, nie tracąc przy tym fortuny. Jeśli gitarzysta, którego chcielibyście obdarować, uczył się grać, podpatrując Jimiego Hendriksa, AC/DC lub Metallicę, zestaw licencjonowanych kostek jego idoli będzie strzałem w dziesiątkę. Szukasz czegoś bardziej wyszukanego? Sprawdź drewniane kostki Woodnote czy odważne wzory Rock Pick – jest w czym wybierać!

Kostki w RockMetalShop.pl: [link]

Pałki do perkusji

Złośliwi żartują, że perkusiści to kolesie, którzy kręcą się wokół muzyków, ale powiedzcie to naprawdę dobremu pałkerowi. Bez dobrego bębniarza nie ma dobrego bandu. Macie wśród najbliższych kogoś, dla kogo walenie w gary to cały świat? Spróbujcie dowiedzieć się, kto jest jego inspiracją i wejdźcie na RockMetalShop.pl. Do wyboru pałki firmowane nazwiskami kilkudziesięciu topowych perkusistów. Ceny najtańszych to 11,90 zł!

Pałki w RockMetalShop.pl: [link]

Akcesoria do konserwacji

Jimi Hendriks podpalał swoje gitary, a Kurt Cobain na koncertach roztrzaskiwał je w drzazgi. Zakładamy, że wasi bliscy muzycy tego nie robią, ale nawet jeśli w ich mniemaniu dobra gitara to taka, która wygląda jak kupiona od Cobaina, o instrument trzeba dbać. Zestawy do czyszczenia podstrunnicy czy ściereczki z mikrofibry będą dobrym prezentem dla muzyków, którzy mimo wszystko kochają swoje instrumenty.

Akcesoria do konserwacji w RockMetalShop.pl: [link]

Breloki

Breloki to niedrogie prezenty, które potrafią dać frajdę – oczywiście pod warunkiem, że dobrze się je dobierze. Skórzany brelok-etui na kostki Gaucho Pickholder to gadżet dla tych gitarzystów, którzy lubą gubić kostki (czyli dla wszystkich). W RockMetalShop.pl są też gadżety dla bębniarzy – np. brelok na klucz do perkusji Gaucho lub po prostu – brelok w kształcie pałek. Koniecznie weźcie je pod uwagę jako dodatek!

Breloki w RockMetalShop.pl: [link]

Naklejki na gitarę

Nie każdy gitarzysta uznaje naklejki na gitarę, ale przeważnie jest z nimi tak, jak z dziarami – jeżeli masz już jedną, idziesz za ciosem. Tym gitarzystom, którzy lubią od czasu do czasu ozdobić czymś swój instrument, śmiało możecie wybrać coś z oferty RockMetalShop.pl – jest tego całkiem sporo!

Naklejki na gitarę w RockMetalShop.pl: [link]

Gitary ukulele

To bardziej opcja dla osób, które chciałyby grać, ale boją się sześciu strun. Ukulele to nie rurki z kremem, ale na początek przygody z instrumentem trudno o coś lepszego. Ukulele nie zrujnuje waszego budżetu, a i da się na nim zagrać niejeden rockowo-metalowy klasyk. Wejdźcie na YouTube i sprawdźcie – w tej „zabawkowej gitarze” jest Szatan!

Gitary ukulele w RockMetalShop.pl: [link]

Harmonijki ustne

Jak nie ukulele, to może harmonijka? To kolejny instrument, który na pierwszy rzut oka wydaje się mało metalowy, jeśli jednak ktoś umie na nim grać, potrafi odpłacić się konkretnym brzmieniem. W RockMetalShop.pl harmonijkę kupicie już za 19,90 zł!

Harmonijki ustne w RockMetalShop.pl: [link]

Miniaturki instrumentów

Nie gitara? Nie bas, perkusja ani nawet ukulele czy harmonijka? Okej, nie każdy musi się czuć na siłach, by łapać za instrument. Dla tych, którzy chcą, ale z różnych względów nie mogą, zostają miniaturki instrumentów. Może obdarowany nie pociśnie na nim „Enter Sandman” ani „Welcome To The Jungle”, ale trudno o coś fajniejszego dla muzycznego zajawkowicza. Poza tym to prawie jak kupić komuś gitarę…

Miniaturki instrumentów w RockMetalShop.pl [link]

Gitara z autografami Motörhead

To opcja dla tych, którzy przed świętami planują napaść na bank, przytulić spadek po bogatym wujku z USA albo sprzedać obie nerki na raz. A tak na poważnie – to prezent premium, którego absolutnie nie da się podrobić, bo i nie ma takiego drugiego egzemplarza. Prawdziwe podpisy Motörhead z dokumentacją od Antiques California, firmy z siedzibą w Fisherman’s Wharf w San Francisco, od ponad 30 lat specjalizującej się w sprzedaży unikatowych przedmiotów związanych z kulturą masową – to po prostu biały kruk. Nawet jeśli trochę wam do tej gitary brakuje, zobaczcie ten rockowo metalowy relikt.

Gitara z autografami Motörhead w RockMetalShop.pl [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV