Wesele z System of a Down. Serj Tankian komentuje

Film z wesela w Nigerii, na którym goście hucznie bawili się przy System of a Down, od kilku dni podbija sieć. Nagranie dotarło do Serja Tankiana, frontmana System of a Down. „Po prostu wspaniałe” – na Twitterze skomentował je ormiański wokalista.

Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu z nigeryjskiego wesela, który wciąż robi furorę, musicie nadrobić zaległości. To przede wszystkim dowód na to, że wesela nie muszą być obciachowe, a fani rocka i metalu mogą bawić się na nich bez zażenowania.

Film z czarnoskórymi weselnikami szalejącymi przy System of a Down błyskawicznie obiegł internet. Materiał dotarł do Serja Tankiana, który krótko napisał o nim, że jest po prostu niesamowity. Swoją opinię lider System of a Down wyraził za pośrednictwem Twittera.

Nagranie w tym samym serwisie skomentował też Tom Morello z Rage Against The Machine.

„Jest nadzieja” – krótko stwierdził gitarzysta.

Jesteśmy tego samego zdania. Dla przypomnienia poniżej udostępniamy krótki fragment szaleństwa na wspomnianym weselu. Oby w Polsce taka zabawa kiedyś stała się normą!

CZYTAJ TEŻ: PERKUSISTA SYSTEM OF A DOWN: „JESTEŚMY UPARTĄ I GŁUPIĄ KAPELĄ”

Przypomnijmy: polski koncert System of a Down miał odbyć się 30 czerwca w Krakowie. Ostatecznie wydarzenie zostało odwołane. W przyszłym roku grupa nie zamierza odwiedzać Polski.

Merch System of a Down znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV