Uriah Heep na czterech koncertach w Polsce

Dobra wiadomość dla fanów oldschoolowego rocka. Na aż cztery koncerty do Polski wybiera się formacja Uriah Heep. Autorzy superprzeboju „Lady In Black” odwiedzą kolejno: Wrocław, Kraków, Warszawę i Gdańsk.

„Lady In Black”, ale też „July Morning”, „Easy Livin” czy „Return To Fantasy” – to zaledwie kilka z rockowych evergreenów, jakie stworzyła powstała w 1969 r. i działająca nieprzerwanie do dziś grupa Uriah Heep.

Uriah Heep to jednak przede wszystkim widowiskowa ekipa koncertowa. Brzmieniowo blisko im do Deep Purple, czyli do łączenia mocnych, hardrockowych elementów z klawiszami, choć z biegiem zespół wypracował własną markę. Ta została doceniona przez szerokie grono odbiorców, co przełożyło się na sukces – liczony w ponad 40 mln sprzedanych albumów, a także wyprzedanych po brzegi stadionach.

Kierowana przez niestrudzonego i wiecznie uśmiechniętego Micka Boxa, który w 2018 r. skończył 71 lat, grupa Uriah Heep regularnie koncertuje i nagrywa płyty.

Rok 2018 to kolejny album angielskich weteranów – „Living The Dream”. To również kolejna okazja do wyruszenia w trasę. Zespół nie zapomina o Polsce. Uriah Heep wystąpią 19 lutego we Wrocławiu, 20 lutego w Krakowie, 21 lutego w Warszawie i 22 lutego w Gdańsku. Oprócz Micka Boxa w składzie znadją się Bernie Shaw, Phil Lanzon, Russell Gilbrook i Davey Rimmer.

Sprzedaż biletów na koncert w cenach 110/130 zł prowadzi agencja Knock Out Productions.

Płyty Uriah Heep oraz koszulkę „Celebration Album” znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV