Till Lindemann (Rammstein) zapowiada solowy materiał

Till Lindemann to ostatnio zapracowany człowiek. Oprócz występów za mikrofonem w Rammstein muzyk współtworzy autorski projekt, który firmuje własnym nazwiskiem. Wokalista zapowiada singiel, który rozpocznie promocję jego nowej płyty.

Na piątek, 13 września, została zaplanowana premiera singla „Steh Auf”. Wraz z nim rozpocznie się promocja drugiej płyty projektu Lindemann, który frontman Rammstein współtworzy ze znanym z zespołów Hypocrisy i Pain Peterem Tägtgren. Wraz z premierą singla najprawdopodobniej poznamy też szczegóły wydawnictwa.

Zapowiedź „Steh Auf udostępniamy poniżej.

To produktywny czas dla wokalisty Rammstein. Oprócz wzmożonej aktywności z macierzystym zespołem Lindemann pokazał się ostatnio od nieco innej strony. Z końcem ubiegłego roku muzyk pochwalił się efektami kolaboracji z raperem Haftbefehl. Wspólnie z reprezentantem niemieckiego hip-hopu Lindemann stworzył utwór „Mathematik”. Pisaliśmy o nim w artykule „Wokalista Rammstein nagrał utwór z niemieckim raperem”.

Z Rammstein Lindemann wróci do Polski w lipcu 2020 r. Grupa wystąpi wtedy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ostatni koncert Rammstein w Polsce odbył się w lipcu w Chorzowie. Wydarzenie było częścią trasy promującej najnowszym imienny album Niemców „Rammstein”.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV