Tak pachnie Pol’and’Rock Festival. Powstała specjalna linia perfum

Unikatowe perfumy Pol’and’Rock Music, stworzone przez Jerzego Owsiaka i Fundację WOŚP, trafiły do sprzedaży. „Kompozycja odwołuje się do niepowtarzalnej atmosfery festiwalu” – komentuje twórca Pol’and’Rock Festival.

Zapach to efekt spotkania serca (Jerzego Owsiaka) i nosa (Michał Missala). Nutę zapachową skomponowali: Michał Missala i Douglas Morel, młody absolwent paryskiej szkoły perfumiarstwa ISIPCA, z doświadczeniem w laboratoriach Givaudan, Firmenich, Maison Francis Kurkdjian i CFF. Kolejne wersje zapachu testował Jerzy Owsiak ze współpracownikami oraz zespół Perfumerii Quality. Tak powstały niezwykłe perfumy „przepełnione zapachem przyjaźni, tolerancji, wzajemnego szacunku i nieokiełznanymi dźwiękami muzyki”.

Zapach finalnie zamknięty został w klasycznym, prostym flakoniku, ozdobionym kolorowym motywem nawiązującym do „najpiękniejszego festiwalu świata”. Opakowanie perfum jest autorskim projektem graficznym Jerzego Owsiaka.

Orientalno-drzewny zapach otwierają rześkie i soczyste nuty grejpfruta. Świeżość owocowego akordu podkreśla aromatyczna mieszanka przypraw: czarnego pieprzu z Indii oraz indonezyjskiej gałki muszkatołowej. Łagodne serce kompozycji zawdzięcza swoją delikatność bukietowi róży i heliotropu, zaś ciepło – miękkiej nucie czystka z Francji. Zapach spoczywa na aksamitnie gładkiej bazie z drzewa sandałowego oraz ciemnozielonych, ziemistych nutach paczuli z Hiszpanii i wetiwerii z Haiti. Wyrazisty, ciepły i balsamiczny akord oudu nadaje kompozycji spokojnego ciepła.

Perfumy są dedykowane uczestnikom Pol’and’Rock Festival, ale też wszystkim, którzy w tym sezonie pragną odprężyć swoje zmysły. Orzeźwiający zapach natury wprowadzi każdego w dobry nastrój, dając poczucie radości i wolności. To połączenie to idealna kompozycja proponowana kobietom i mężczyznom.

Zapach jest dostępny w perfumeriach Sephora. Dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany Fundacji WOŚP.

Przypomnijmy: w tym roku Pol’and’Rock odbędzie się wirtualnie. Więcej o „najpiękniejszej domówce świata” przeczytacie na www.polandrockfestival.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV