While She Sleeps na Pol’and’Rock Festival 2021

Dobra wiadomość dla fanów nowoczesnego metalcore’u, którzy zamierzają wybrać się na Pol’and’Rock Festival. Jeśli wydarzenie dojdzie do skutku, wystąpi na nim formacja While She Sleeps!

To jeden z tych zespołów, które stanowią o sile metalcore’u rodem z Wysp. While She Sleeps przygotowują się do kwietniowej premiery nowej płyty. My liczymy, że kilka nowych numerów z wyczekiwanego albumu „Sleeps Society” zagrają na Pol’and’Rock Festival. Impreza cały czas jest na horyzoncie. Choć pandemia nie odpuszcza, organizatorzy imprezy robią wszystko, by największy festiwal w Polsce mógł się odbyć.

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival został zaplanowany na 29-31 lipca. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to m.in. Limp Bizkit i Dropkick Murphys.

Miejsce festiwal pozostaje bez zmian. Zakładając, że okoliczności na to pozwolą, jak co roku spotkamy się w Kostrzynie nad Odrą.

CZYTAJ TEŻ: WHILE SHE SLEEPS Z NOWYM SINGLEM I SZCZEGÓŁAMI PŁYTY „SLEEPS SOCIETY”

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych organizowany od 1995 r.

Ubiegłoroczna odsłona imprezy pierwotnie miała odbyć się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r. Ostatecznie festiwal odbył się online. Po raz pierwszy i (miejmy nadzieję) ostatni raz.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV