Skøv podsumowuje pierwszą trasę. „Niesamowita przygoda”

Młodzi punkmetalowcy ze Skøv podsumowują swoją pierwszą trasę. Zespół opublikował klip złożony z ujęć nakręconych przy okazji koncertowych wypadów w ostatnich miesiącach 2019 r.

Skøv to przykład zespołu działającego w duchu DIY. Swoją pierwszą trasę zorganizowali sami. Nie spięli jej żadnym chwytliwym hasłem, bo jak sami stwierdzili, „trasy organizują wielkie kapele z bookingami, więc nie ma co robić z igły widły”.

Koniec końców wrocławscy reprezentanci punk metalu od września zagrali 19 koncertów, w tym jeden przed grupą Bokassa, która niedawno zaliczyła trasę z Metallicą. Zespół postanowił podsumować to specjalnym klipem.

– W przypadku naszej ostatniej serii koncertów jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdemu z osobna, kto pomógł nam zrealizować ten temat i doprowadzić do końca – komentują muzycy. – Przez ostatnie miesiące pracowaliśmy bardzo ciężko. Ułamek tego czasu spędziliśmy na scenie, pomimo że odwiedziliśmy 16 miast i zagraliśmy ponadprogramowe koncerty.

– Była to niesamowita przygoda, która nas wiele nauczyła – podkreślają członkowie Skøv. – Przede wszystkim osiągnęliśmy założony cel, czyli kilka nowych osób nad Wisłą dowiedziało się o nas. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wpadli na nasze gigi, i mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy waszych oczekiwań, a nowych fanów zachęciliśmy swoją muzyką.

– Podesty w klubach są różne. My graliśmy na, przed i za nimi, ale wszystkim ludziom na świecie życzymy, żeby nadchodzące Święta spędzili wszędzie, byle nie pod stołem. Trzymanko sy! – kończy zespół.

Klip podsumowujący pierwszą trasę Skøv udostępniamy poniżej.

Skøv tworzą Marcin Niewiadomski, Mateusz Bajan, Wojciech Węgrzyn, Piotr Bolek i Michał Godzisz.

Więcej o zespole dowiecie się z naszego materiału video. Znajdziecie go via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV