Pol’and’Rock szuka zespołów. Dowiedz się, jak się zgłosić

Trwa pierwszy etap Eliminacji do Pol’and’Rock Festival, dzięki którym niezależne kapele mogą wystąpić na „najpiękniejszym festiwalu świata”. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 11 lutego.

To już dwunasta odsłona konkursu dającego zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Co roku z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału Eliminacji, skąd droga prowadzi już prosto na sceny Pol’and’Rock Festival.

Trwa pierwszy etap Eliminacji. Organizatorzy konkursu przyjmują płyty, których wysłanie jest podstawowym warunkiem udziału w konkursie. Płyty oceni jury w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz, Krzysztof Dobies i Kuba Płucisz.

Jak przygotować zgłoszenie, dowiecie się na www.polandrockfestival.pl/eliminacje

Nagroda główna to koncert na Dużej Scenie Pol’and’Rock Festival, organizatorzy przewidują jednak również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę, jak również na tzw. Scenę Lecha.

Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

Przypomnijmy: tegoroczny Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia 2020 r. Dotychczas ogłoszone gwiazdy imprezy to Dropkick Murphys, King Gizzard & the Lizard Wizard i Pidżama Porno.

fot. D. Jędrzejewski (Fundacja WOŚP)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV