Ozzy Osbourne i Post Malone – posłuchaj wspólnego utworu

Prędzej niż można się było spodziewać doczekaliśmy się efektów współpracy Ozzy’ego Osbourne’a z raperem Post Malone. Utwór „Take What You Want”, który właśnie trafił na YouTube, to efekt kooperacji byłego wokalisty Black Sabbath z jednym z najpopularniejszych obecnie artystów na świecie.

To współpraca, która wzbudza wiele emocji. Spotkanie dwóch osobowości uchodzących w obrębie swoich gatunków za kultowe, do tego reprezentujących dwa różne pokolenia, to niewątpliwie duże wydarzenie. Czy „Take What You Want” to muzyka na miarę takiej kolaboracji? Oceńcie sami. Utwór trafił już na YouTube i możecie go sprawdzić poniżej.

„Take What You Want” pochodzi z najnowszej płyty Post Malone’a „Hollywood Bleeding”, która trafiła do sprzedaży w piątek, 6 września.

Współpraca z Ozzym Osbournem dla Post Malone’a nie jest pierwszym spotkaniem ze światem rocka. Podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy Post Malone wystąpił u boku Red Hot Chili Peppers. Kilka miesięcy wcześniej popularny raper dołączył do Aerosmith na gali MTV Video Music Awards, wspierając legendarnych rockmanów w odegraniu „Dream On” i „Toys In The Attic”.

Nas cieszy przede wszystkim fakt, że Ozzy Osbourne wraca do formy. Muzyk zmagał się ostatnio z poważnymi problemami zdrowotnymi. Na szczęćie jak sam przyznaje, czuje się już znacznie lepiej. Powrót do zdrowia Osbourne ma przypieczętować przyszłoroczną trasą z Judas Priest. Trasa niestety ominie Polskę.

Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalsita był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV