Nowy album Korn coraz bliżej. Jonathan Davis w studiu

Wygląda na to, że nowy album Korn jest na najlepszej drodze, by ukazać się jeszcze w 2019 r. Jonathan Davis, lider grupy, udostępnił zdjęcie ze studia, dziękując fanom za wsparcie. „Obiecuję, że dam z siebie wszystko na nowym, niesamowitym albumie Korn” – zapowiada Davis.

Ubiegły rok nie był łatwym czasem dla Jonathana Davisa. Muzyk zdołał wprawdzie wydać swój pierwszy solowy album („Black Labyrinth”), ale krótko po premierze płyty musiał pożegnać żonę Deven, z którą związany był od 2004 r. Jak sam przyznał, spowolniło to prace nad nowym longplayem Korn. Wszystko wskazuje jednak na to, że frontman Korn doszedł już do siebie.

Davis opublikował zdjęcie, na którym widać, jak pracuje nad wokalami na wyczekiwany album Korn. Zdjęcie zostało opatrzone przez wokalistę emocjonalnym komentarzem.

„Chcę podziękować wszystkim za wszelkie dowody wsparcia w ostatnich miesiącach. To, przez co przechodziłem, nie było łatwe. Pomogliście mi znieść ból” – do fanów zwrócił się Davis.

„Obiecuję, że dam z siebie wszystko na nowym, niesamowitym albumie Korn” – dodał muzyk.

Z informacji przekazanych do tej pory przez Korn wynika, że droga do ukończenia płyty jest jest długa. Mimo to prace są regularne, o czym Davis zapewniał w niedawnym wywiadzie dla podcastu The Jasta Show.

– Gdy reszta spotyka się i pisze, ja dostaję dema. Jeśli podobają mi się i czuję je, wybieram te, które lubię najbardziej. Następnie jadę do studia Nicka (Raskulinecza, producenta – red.), gdzie razem piszemy do nich teksty – poinformował Davis.

– W ostatnich latach – nie wiem nawet, ile to trwało; jakoś na przestrzeni trzech ostatnich albumów – nie byłem aż tak bardzo zaangażowany. Nie mogłem być ze względu na rzeczy, które działy się w moim domu. Robiłem tyle, ile mogłem, ale na pierwszym miejscu była rodzina. Mam teraz trochę więcej wolności. Mogę tworzyć muzykę z moimi braćmi, a oni mają mnie z powrotem – podsumował wokalista.

Przypomnijmy: jak na razie ostatnim albumem Korna jest „The Serenity Of Sufferring” z 2016 r.

W Polsce po raz ostatni grupa wystąpiła 15 sierpnia 2017 r. podczas Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty.

Koszulki, płyty i inne gadżety Korn znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV