Nocny Kochanek wydaje DVD i zaprasza na „Noc z Kochankiem”

Ogień, fajerwerki, piekielny kocioł pod sceną i hewi metal – oto co w lutym zarejestrowały kamery, gdy Nocny Kochanek rządził w warszawskiej Progresji. Zespół zapowiada pierwsze autorskie DVD „Noc z Kochankiem”.

„Noc z Kochankiem”, czyli zapis wyprzedanego koncertu Nocnego Kochanka w warszawskiej Progresji (koncert odbył się 2 lutego), trafi do sprzedaży 28 września. Na kanale grupy pojawiła się pierwsza zapowiedź DVD w postaci nieprzypadkowego utworu „Dziabnięty”, który jak podkreśla wydawca, idealnie oddaje atmosferę koncertu.

„Zespół wykorzystał najlepszą możliwą technikę sceniczną i oświetleniową, co czyni występ jeszcze bardziej wyjątkowym” – anonsuje wydawca. „Podczas koncertu nie zabrakło najbardziej znanych utworów Nocnego Kochanka, takich jak «Pierwszego nie przepijam», «Poniedziałek» czy «Zaplątany».

Oprócz płyty DVD wydawnictwo będzie zawierało również CD ze wszystkimi utworami zagranymi podczas „Nocy z Kochankiem” w wersji audio.

Na „Noc z Kochankiem” fani musieli czekać aż 8 miesięcy, jednak w tym czasie Nocny Kochanek nie odpoczywał. Chłopaki zdążyli zagrać wyjątkowy koncert na dużej scenie Pol’and’Rock Festival, gdzie zgromadzili rekordową publiczność i odebrali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę „Złotego Bączka”. W międzyczasie zakończyła się także trasa koncertowa promująca złoty album „Zdrajcy Metalu” złożona z 97 koncertów, spośród których aż 63 było wyprzedanych oraz ukazała się aranżacja utworu „Tribute” grupy Tenacious D wraz z klipem, który zaliczył już swój pierwszy milion wyświetleń w serwisie YoTube.

Kiedy fani Nocnego będą po raz kolejny przeżywać „Noc z Kochankiem”, zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzeci album, którego premierę planuje na początek 2019 r. Grupa podkreśla, że tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak zespół niezmiennie czerpie inspiracje z obserwacji codzienności i śpiewa o miłości. W końcu to Nocny Kochanek.

Merch Nocnego Kochanka, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV