Nocny Kochanek prezentuje tytułowy utwór z „Randki w ciemność”

Nocny Kochanek prezentuje drugi, tytułowy singiel i teledysk z nowej płyty „Randka w Ciemność”. Zdjęcia do klipu powstały w należącym do członków Tides From Nebula studiu Nebula Studio.

Nocny Kochanek nie odpoczywa. Zespół dopiero co zaprezentował klip do utworu „Czarna Czerń” z gościnnym występem Tomasza Karolaka, Szymona Majewskiego i Piotra Cyrwusa, emocje po premierze blackmetalowej parodii jeszcze nie opadły, a Kochanek już udostępnia kolejny teledysk do tytułowego utworu z najnowszej płyty, której oficjalną premierę zaplanowano na 11 stycznia 2019 r.

Klip do „Randki w ciemno” został nakręcony w studiu nagraniowym należącym do członków zespołu Tides From Nebula (Nebula Studio). Obyło się bez gości specjalnych i skomplikowanych scenariuszy. Klip prezentuje Nocnego Kochanka w bardzo naturalnym dla muzyków środowisku i pokazuje widzom kulisy próby zespołu, gdzie oprócz grania kapela żartuje, świetnie się bawi i rozmawia o… miłości.

Motywem przewodnim klipu jest tytułowa randka, na którą umówił się basista grupy Artur Pochwała. Co ciekawe, widzowie sami będą mogli wybrać, jak zakończy się spotkanie – zespół przygotował bowiem dwa finały miłosnej historii.

Całość udostępniamy poniżej.

– To będzie z jednej strony to samo, co nagrywaliśmy wcześniej, czyli taki heavy metal z jajem, aczkolwiek formuła Nocnego Kochanka pozwoliła nam pójść też w trochę innym kierunku – tłumaczył nam Rober „Kazon” Kazanowski, gitarzysta Nocnego Kochanka, kiedy odwiedziliśmy zespół w podwarszawskim studiu Demontażownia. – Odskoczyliśmy trochę w stronę hard rocka, trochę w klimaty thrashmetalowe czy powermetalowe. Każdy numer nie będzie taki sam.

– Sporo tematów na „Randce w ciemność” oscyluje wokół relacji damsko-męskich – dodaje Krzysztof Sokołowski, frontman zespołu. – Wyjątkowo odstawiliśmy alkohol na drugi plan. Większość kawałków opowiada o miłości.

– Pomyśleliśmy, że fajnie będzie zabrać słuchaczy na randkę z Nocnym Kochankiem, a że to nowy album i nie wiadomo, co się na nim znajdzie, jest to randka w ciemno – zaznacza wokalista.

Tuż po premierze „Randki w ciemność” Nocny Kochanek rusza w obszerną trasę po całej Polsce. Koncerty na wydarzenia wyprzedają się w zawrotnym tempie. Wśród 35 wydarzeń planowanych na nowy rok sold out ogłosiło 15 miast, w tym między innymi Warszawa, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk czy Katowice.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV