Nocny Kochanek ogłasza trasę promującą nowy album

Nocny Kochanek zaprasza na „Randkę w ciemność”. Nowy album grupy ukaże się wraz z początkiem przyszłego roku. Krótko po premierze płyty zespół wyruszy w trasę, która w sumie obejmie przeszło 30 miast.

Nocny Kochanek znany jest z tego, że kiedy rusza w trasę, nie rozdrabnia się. Tak też jest tym razem. Począwszy od 25 stycznia, kiedy Kochanek zainauguruje trasę w Gdyni, zespół odwiedzi 32 miasta. Każdy z koncertów będzie okazją dla fanów do sprawdzenia materiału z „Randki w Ciemność”, trzeciej płyty warszawskich reprezentantów hewi metalu.

– To będzie z jednej strony to samo, co nagrywaliśmy wcześniej, czyli taki heavy metal z jajem, aczkolwiek formuła Nocnego Kochanka pozwoliła nam pójść też w trochę innym kierunku – tłumaczył nam Rober „Kazon” Kazanowski, gitarzysta Nocnego Kochanka, kiedy odwiedziliśmy zespół w podwarszawskim studiu Demontażownia. – Odskoczyliśmy trochę w stronę hard rocka, trochę w klimaty thrashmetalowe czy powermetalowe. Każdy numer nie będzie taki sam.

– Sporo tematów na „Randce w ciemność” oscyluje wokół relacji damsko-męskich – dodaje Krzysztof Sokołowski, frontman zespołu. – Wyjątkowo odstawiliśmy alkohol na drugi plan. Większość kawałków opowiada o miłości.

– Pomyśleliśmy, że fajnie będzie zabrać słuchaczy na randkę z Nocnym Kochankiem, a że to nowy album i nie wiadomo, co się na nim znajdzie, jest to randka w ciemno – zaznacza wokalista.

„Randka w ciemność” trafi do sklepów 11 stycznia.

Szczegóły przyszłorocznej trasy z materiałem z płyty znajdziecie via [link]

Nasz reportaż o nowym albumie Nocnego Kochanka udostępniamy poniżej.

Merch Nocnego Kochanka znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV