Michał Wiraszko w nowym klipie Mean Machine

„Ona nie słucha” to najnowszy klip formacji Mean Machine. Gościnny udział w teledysku promującym najnowszy album poznańskiej grupy pt. „Ogrody Salomona” wziął Michał Wiraszko z zespołu Muchy.

„Ona nie słucha” to kolejny utwór z ciepło przyjętej, szczególnie pośród entuzjastów hardrockowych brzmień, płyty „Ogrody Salomona”.

– Zastanawialiśmy się długo, do którego utworu zrobić kolejny teledysk. Padło na „Ona nie słucha”, bo to jedna z krótszych piosenek na płycie i bardzo dobrze przyjmowana na koncertach – tłumaczy Norbert Wierbiłowicz, basista Mean Machine.

– Nie chcieliśmy tym razem robić video z udziałem zespołu, dlatego stanęliśmy przed nie lada wyzwaniem: kto mógłby zagrać w klipie? Wtedy Mateusz stwierdził, że może poprosimy Michała. Udało się – opowiada muzyk. – Zdjęcia powstały w Poznaniu. Dla wnikliwych i spostrzegawczych powiem, że w klipie można zobaczyć przez chwilę osobę znaną szczególnie wśród młodszej części konsumentów video.

Album „Ogrody Salomona” to autorski hołd złożony największym legendom rocka i hard rocka, jak Black Sabath, Led Zeppelin czy Deep Purple. W całości w j. polskim i bez polskiego kompleksu.

Poszczególne otwory z nowej płyty zespół udostępnił na swoim profilu Youtube:

Formacja Mean Machine powstała ok. 10 lat temu w Poznaniu. Założyło ją dwóch przyjaciół zakochanych w muzyce amerykańskiego południa i własnych wiosłach. Przez lata funkcjonowania brzmienie Mean Machine mocno ewaluowało. Dziś to hardrockowa, vintage’owa maszyna, która w obecnym składzie funkcjonuje od 3 lat. „Ogrody Salomona” to drugi longplay w dorobku zespołu.

Komentarze

Dodaj komentarz