Malcolm Young zagra na nowym albumie AC/DC

Zaskakująca wiadomość dla fanów AC/DC. Wszystko wskazuje na to, że na nowym albumie rockowej legendy zagra Malcolm Young. Jak donoszą źródła zza oceanu, partie nagrane przez nieodżałowanego współzałożyciela AC/DC będą stanowić trzon płyty.

O tym, że członkowie AC/DC pracują nad kolejnym longplayem, mogliśmy dowiedzieć się dzięki zdjęciom, które wyciekły do sieci na początku sierpnia. Widać na nich m.in. Angusa Younga, jego bratanka Steviego, a także Briana Johnsona. Zdjęcia zostały zrobione w Vancouver w studiu, w którym nagrane zostały trzy ostatnie płyty AC/DC.

Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje ze strony grupy. To jednak nie studzi ciekawości dziennikarzy, starających się dowiedzieć więcej o następcy albumu „Rock Or Bust” z 2014 r. Mającej siedzibę w Teksasie redakcji czasopisma „Jam Magazine” udało się dotrzeć do informacji, zgodnie z którymi na krążku pojawi się Malcolm Young.

Jak to możliwe? Powołując się na „niezawodne źródło z obozu AC/DC”, redakcja „Jam Magazine” wyjaśnia, że kilka lat przed nagraniem płyty „Black Ice” Angus i Malcolm Young stworzyli wspólnie mnóstwo utworów, które właśnie teraz mają zostać wykorzystane. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „Jam Magazine” członkowie grupy, w tym Brian Johnson i perkusista Phil Rudd, dogrywają brakujące ścieżki i pracują nad miksem całości.

To może być kolejne mocne wydawnictwo AC/DC!

Przypomnijmy: zgodnie z wcześniejszymi spekulacjami, w tym informacjami przekazanymi przez Paula Cashmere, biografa AC/DC, na kolejnym albumie australijskiej legendy miał zaśpiewać Axl Rose. Wokalista Guns N’ Roses wziął zastępstwo za Briana Johnsona podczas trasy Rock Or Bust World Tour w 2016 r. Album najprawdopodobniej powstanie jednak bez jego udziału.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV