Kult na Pol’and’Rock Festival. Zobacz fragment koncertu

Pierwszy fragment koncertu Kultu z tegorocznego Pol’and’Rock Festival trafił na YouTube. Na kanale KręciołaTV pojawiło się wykonanie utworu „Arahja”, które zespół z Kazikiem na wokalu przygotował specjalnie na „najpiękniejszy festiwal świata”.

Choć trudno w to uwierzyć, był to pierwszy występ Kultu na festiwalu organizowanym przez Fundację WOŚP. Nic dziwi więc fakt, że na koncert legendy polskiego rocka ściągnęły tłumy. Każdy chciał być częścią tego wydarzenia.

Kult zagrał w Kostrzynie nad Odrą wszystkie utwory ze swojego żelaznego repertuaru. Wśród nich znalazła się „Arahja”, którą dwa lata wcześniej na tej samej scenie podczas koncertu Hey poruszająco wykonała Katarzyna Nosowska. Utwór nie bez powodu był jednym z najbardziej wymownych momentów koncertu Kultu.

Dzięki kanałowi KręciołaTV możecie jeszcze raz odsłuchać „Arahję”. Oficjalne video udostępniamy poniżej.

25. Pol’and’Rock Festival odbył się w dniach 1-3 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Oprócz Kultu gwiazdami festiwalu były zespoły Parkway Drive, Prophets of Rage, Skunk Anansie, Acid Drinkers i Decapitated.

To już pewne: Pol’and’Rock Festival wróci do Kostrzyna nad Odrą w 2020 r. Pierwszym zespołem, który otrzymał zaproszenie od Jerzego Owsiaka, jest Pidżama Porno.

Przyszłoroczna odsłona „najpiękniejszego festiwalu świata” odbędzie się w dniach od 30 lipca do 1 sierpnia.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV