Kolejni artyści w line-upie Pol’and’Rock Festival 2019

Nowi wykonawcy w line-upie Pol’and’Rock Festival. Podczas poniedziałkowej audycji „Zaraz będzie ciemno” na antenie Antyradia Jerzy Owsiak poinformował, że na „najpiękniejszym festiwalu świata” zobaczymy Dub FX, Renatę Przemyk i Sidneya Polaka.

Nie są to może rockowe ani metalowe ogłoszenia, ale nawet na Pol’and’Rock przyda się chwila wytchnienia. O to, by pod dużą sceną festiwalu przez chwilę zapanował chill, zadba Dub FX. Australijski multiinstrumentalista, który zaczynając karierę, chciał po prostu jeździć z miasta do miasta i grać uliczne koncerty, w Kostrzynie nad Odrą występował już w 2009 r. Wówczas jego kariera dopiero nabierała rozpędu. Dziś sukces Benjamina Stanforda – bo tak nazywa się spiritus movens projektu Dub FX – to niezliczone koncerty i ponad 150 mln odsłon na YouTube.

Dub FX zagra drugiego dnia festiwalu, czyli 2 sierpnia, na dużej scenie.

Przy okazji poniedziałkowej audycji Jurek Owsiak zaanonsował również pierwszych artystów, którzy pojawią się na małej scenie oraz na ASP. Będą to Sidney Polak (mała scena) i Renata Przemyk (ASP).

Kolejne ogłoszenia wkrótce.

Pol’and’Rock Festival to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Jego 25. odsłona odbędzie się w terminie 1-3 sierpnia 2019 r. w Kostrzynie nad Odrą. Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata, m.in. Avatar, Parkway Drive i Testament.

Organizatorem imprezy jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w ten sposób pragnie podziękować polskiej młodzieży za jej zaangażowanie w zimowy Finał WOŚP. Koncert jest niebiletowany, a środki na jego organizację zapewniają liczni sponsorzy. Festiwal nie może być i nie jest finansowany ze środków zebranych w czasie Finału WOŚP.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV