King Diamond wyda nowy album. „The Institute”

King Diamond powraca na dobre. Legendarny lider Mercyful Fate w przyszłym roku wyda kolejny album ze swoim zespołem. Będzie to pierwsze wydawnictwo duńskiego muzyka od czasu premiery „Give Me Your Soul… Please” w 2007 r.

Promocję płyty „The Institute”, która ma trafić do sprzedaży w pierwszeł połowie 2020 r., King Diamond rozpocznie w Stanach Zjednoczonych, gdzie w listopadzie i grudniu zagra ponad 20 koncertów.

„Z powodów wam nieznanych oczywistym jest, że nie możecie jeszcze dostać „The Institute”. W związku z tym przywieziemy Wam ten materiał. Nie chcecie przegapić okazji do poddania się kuracji, którą prowadzimy. To dla waszego dobra – nadchodzące tournée enigmatycznie zapowiada King Diamond, zwracając się do amerykańskiej publiczności, która jako pierwsza będzie mogła zapoznać się z nowymi utworami metalowej legendy.

Muzyk póki co nie zdradza szczegółów płyty. Pierwszy singiel ma pojawić się jeszcze w tym roku. Pozostaje czekać.

Przypomnijmy: King Diamond niedawno gościł w Polsce. Wokalista wraz ze swoim zespołem pojawił się na Mystic Festival. Wydarzenie odbyło się w dniach 25-26 czerwca w Krakowie.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV