Jinjer z kolejnym singlem z „Micro”. Koncert w Polsce coraz bliżej

Nowym singlem z epki „Micro” dzieli się Jinjer. „Perennial” to kolejna mocna propozycja pochodzącej z Ukrainy formacji, która lada dzień odwiedzi Polskę w towarzystwie Amorphis i Soilwork.

Tempo, jakie narzuciła sobie dowodzona przez Tatianę Shmailyuk ekipa Jinjer, przyprawia o zawrót głowy. Kolejna trasa koncertowa i wydanie jeszcze gorącej epki „Micro” to dopiero początek planów grupy na 2019 r..

– Właściwie dopiero co nagraliśmy epkę, ale myślę, że wiosną wejdziemy do studia, by stworzyć już pełnoprawny album – zapowiada Tatiana Shmailyuk, wokalistka Jinjer.

Głód tworzenia nowych utworów, będący naturalną konsekwencją bezustannego koncertowania, tłumaczył niedawno Eugene Abdiukhanov, basista Jinjer.

– Prawie dwa i pół roku od wydania płyty „King Of Everything” oraz promującej ją trasy zapragnęliśmy ponownie zająć się tworzeniem nowej muzyki – przyznał Abdiukhanov.

– Pragnienie pisania nowych utworów stawało się coraz silniejsze. Możecie sobie wyobrazić, że całą tę energię przełożyliśmy na coś wyjątkowego i świeżego. Mamy wrażenie, że stworzyliśmy potwora – dodał muzyk, odnosząc się do minialbumu „Micro”

„Perennial”, pochodzący z „Micro” utwór wraz z premierowym klipem, udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: 20 stycznia odbędzie się kolejny polski koncert Jinjer. Zespół wystąpi w Krakowie wraz z Amorphis, Soilwork i Nailed To Obscurity.

Wydarzenie organizuje Knock Out Productions.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV