James Hetfield zadebiutuje na kinowym ekranie

Lada dzień na kinowym ekranie zadebiutuje James Hetfield. Wokalista Metalliki zagrał w opowiadającym historię Teda Bundy’ego filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. Film ma zostać zaprezentowany na Sundance Film Festival.

Jego nazwisko do dziś budzi przerażenie. Ted Bundy to jeden z najbardziej brutalnych morderców w historii, mający na koncie dziesiątki ofiar (oficjalnie przyznał się do ponad 30 zabójstw), głównie młodych kobiet, które zabijał przy wykorzystaniu tępych narzędzi. Jego krwawą passę przerwało aresztowanie i śmierć na krześle elektrycznym wiele lat po dokonaniu najbardziej makabrycznych zbrodni – na początku 1989 r.

Mroczna historia Teda Bundy’ego zostanie przeniesiona na kinowy ekran wraz z filmem „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”, w którym wydarzenia zostaną przedstawione oczami wieloletniej partnerki Bundy’ego Liz. W rolach głównych wystąpią m.in. John Malkovich i James Hetfield. Frontman Metalliki wcieli się w rolę pochodzącego z Utah policjanta zajmującego się patrolami autostrad.

Film po raz pierwszy zostanie zaprezentowany na Sundance Film Festival 26 stycznia.

Co ciekawe, reżyserem „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” jest Joe Berlinger, autor „Some Kind of Monster”, dokumentu o Metallice z 2004 r.

Kadr z Jamesem Hetfieldem możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy: najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV