James Hetfield pojawił się publicznie pierwszy raz od rozpoczęcia leczenia

James Hetfield wraca do formy. Wokalista Metalliki otworzył swoją wystawę w Petersen Automotive Museum w Los Angeles. Był to jego pierwszy publiczny występ od czasu rozpoczęcia kuracji odwykowej.

James Hetfield zniknął z mediów od czasu, gdy świat obiegła informacja o jego powracającym nałogu. Metallica jesienią ubiegłego roku odwołała wszystkie zaplanowane koncerty, Hetfield zaś udał się na leczenie.

Wygląda na to, że wokalista i gitarzysta Metalliki najgorsze ma już za sobą. W czwartek, 31 stycznia, muzyk pojawił się w Petersen Automotive Museum w Los Angeles, gdzie otwarta została jego wystawa. Sądząc po zdjęciach, Hetfield jest w dobrej formie. Frontman Metalliki oprócz uroczystego otwarcia wystawy swoich samochodów, gitar i przedmiotów osobistych wziął udział w spotkaniu z fanami, a także pomógł w licytacji dwóch limitowanych gitar ESP ze swojej kolekcji.

Zdjęcia z wydarzenia udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: Metallica wróci na scenę 28 marca w San Francisco. Koncertowe plany grupy na 2020 r. obejmują póki co Amerykę Południową i USA.

Ostatni koncert metalowej legendy w Polsce miał miejsce w sierpniu 2019 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

## ( In interview, James Hetfield!!)* Petersen Automotive Museum **#PapaHet ❤

Opublikowany przez Local Chapter Sg.METALLICA Worldwide#65 Czwartek, 30 stycznia 2020

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV