James Hetfield otworzy swoją wystawę w Petersen Automotive Museum

James Hetfield pojawi się na otwarciu swojej wystawy w Petersen Automotive Museum w Los Angeles. Będzie to pierwszy publiczny występ wokalisty Metalliki od czasu rozpoczęcia przez niego kuracji odwykowej.

Od kiedy we wrześniu świat obiegła informacja o problemach Jamesa Hetfielda, frontman Metalliki nie pokazywał się publicznie. Zespół odwołał wszystkie zaplanowane koncerty, Hetfield zaś udał się na leczenie. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że kuracja odwykowa przyniosła zamierzony efekt. Metallica ma wrócić na scenę w marcu. James Hetfield pokaże się publicznie wcześniej, bo już 30 stycznia. Muzyk weźmie udział w otwarciu swojej wystawy w zlokalizowanym w Los Angeles Petersen Automotive Museum.

Ci, którzy wybiorą się obejrzeć poświęconą wystawę „Reclaimed Rust: The James Hetfield Collection”, będą mogli zobaczyć m.in. jego samochody, najcenniejsze gitary, zdjęcia i najciekawsze pamiątki z archiwum wokalisty i gitarzysty Metalliki.

– Wystawa „Reclaimed Rust” łączy dwie branże, idąc ramię w ramię z artystyczną ekspresją – komentuje Terry L. Karges, dyrektor Petersen Automotive Museum.

– To pierwszy raz, kiedy kolekcja Jamesa zostanie pokazana publicznie. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli zaprezentować inspiracje stojące za tymi wyjątkowymi pojazdami – dodaje Karges.

Hetfield od lat jest fanem samochodów. Jego największą pasją są tzw. hot rody, czyli wiekowe, amerykańskie auta. Muzyk nie ukrywa, że uwielbia odrestaurowywać samochody z duszą. Jak przyznaje, miłość do zabytkowych aut jest w jego przypadku równie silna, co miłość do muzyki.

James Hetfield pojawi się w Petersen Automotive Museum, by spotkać się z fanami, a także pomóc w licytacji dwóch limitowanych gitar ESP ze swojej kolekcji. To oznacza jedno: frontman Metalliki musi być w dobrej formie, co oczywiście bardzo nas cieszy!

Metallica wróci na scenę 28 marca w San Francisco. Koncertowe plany grupy na 2020 r. obejmują póki co Amerykę Południową i USA.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV