Jacoby Shaddix w kaftanie bezpieczeństwa. Nowy klip Papa Roach

To był intensywny rok dla Papa Roach. Amerykanie wrócili z nowym albumem, promując go na koncertach i wypuszczając serię singli. Ten klip to ostatnia nowość, jaką przygotowali na ten rok. Oto najnowsze video do „Traumatic”!

Wzięcie na producentów Nicholasa Furlonga i Colina Brittaina, młodszych kolegów po fachu, w dodatku deklarujących się jako fani kalifornijskiej ekipy, ewidentnie przysłużyło się Papa Roach. Debiut na 1. miejscu listy Billboard Top Hard Rock Albums i 20. listy Billboard 200 z tegorocznym albumem „Crooked Teeth” to co najmniej dobre wyniki.

Zespół nie ustaje jednak w promocji krążka. Jacoby Shaddix & Co. zaprezentowali kolejny klip – tym razem do pochodzącego z „Crooked Teeth” utworu „Traumatic”. Dość nietypowe video, w którym w jednym z ujęć frontman grupy przywieszony jest do sufitu w kaftanie bezpieczeństwa, możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy: ostatni koncert Papa Roach w Polsce odbył się we wrześniu w Progresji. Na koncertowy szlak zespół wróci na początku 2018 r. Póki co Amerykanie nie planują występu w Polsce. Co najmniej do połowy maja grupa będzie zajęta koncertami w USA.

Koszulki oraz inne gadżety związane z Papa Roach znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz