Guns N’ Roses podsumowują amerykańską część trasy

Guns N’ Roses zakończyli kolejny etap trasy Not In This Lifetime Tour. Zanim w czerwcu tournée zostanie wznowione wraz z koncertami w Europie, grupę czeka chwila oddechu. Gunsi wracają jednak do koncertowych wojaży już teraz – w nowym klipie, podsumowującym ich niedawno odbyte gigi!

Not In This Lifetime Tour, czyli pierwsza trasa Guns N’ Roses od czasu Use Your Illusion Tour (1991-1993), w której udział biorą Axl Rose, Slash i Duff McKagan, okazała się ogromnym sukcesem – przede wszystkim finansowym, ale też muzycznym. Gunsi nie grają wprawdzie nowego materiału, ale do gry wrócili na dobre.

Nowy klip, który pojawił się na oficjalnym kanale Guns N’ Roses, potwierdza rangę powrotu przed laty „najniebezpieczniejszego zespołu świata”. Ujęcia, które zostały wykorzystane w klipie, dobitnie pokazują, jak dużym wydarzeniem były ich ostatnie koncerty zagrane na własnym terenie w USA.

Filadelfia, Nowy Jork czy Newark – ujęcia m.in. z tych miast zobaczycie w klipie, który udostępniamy poniżej. Skala robi wrażenie!

Przypomnijmy: 9 lipca Guns N’ Roses ponownie zagrają w Polsce. Grupa wystąpi na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Występ będzie częścią kolejnej odsłony trasy Not In This Lifetime Tour.

Sprzedaż biletów na polski koncert Guns N’ Roses w cenach od 220 zł prowadzi agencja Live Nation.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz