Frontside z pierwszym singlem promującym „Zmartwychwstanie”

Doczekaliśmy się – długo wyczekiwany powrót Frontside stał się faktem. Pionierzy metalcore’u w Polsce zaprezentowali pierwszy singiel promujący album „Zmartwychwstanie”, którego premierę wyznaczona na 14 września.

Aż 3 lata na swój powrót kazali czekać fanom członkowie Frontside. Długi czas oczekiwania zespół wynagradza nowym, mocnym singlem. „Bez przebaczenia” to jeden z 11 utworów, które znajdą się na „Zmartwychwstaniu”.

„Słowo ciałem się stało” – krótko komentuje zespół, udostępniając nowy singiel.

„Frontside powraca najcięższą płytą od 2010 r.” – zapewnia wydawca. „Prekursorzy metalcore’a w Polsce zmartwychwstają, by ponownie wybrukować piekło swoją muzyką. «Zmartwychwstanie» to materiał wypełniony po brzegi ogniem i smołą. Ciężka płyta na ciężkie czasy”.

„Ciężka płyta na ciężkie czasy” ukaże się dokładnie 14 września. Zanim jednak to nastąpi, ekipa Frontside zaliczy jeszcze jeden koncert: 8 września na SUMMER DYING LOUD w Aleksandrowie Łódzkim.

Warto odnotować, że Frontside to uczestnicy trasy Knock Out Tour 2018, na której oprócz metalcore’owców z Sosnowca zagrają Decapitated, Virgin Snatch i Dronw My Day. Szczegółowo o trasie pisaliśmy w artykule: „Decapitated, Frontside, Virgin Snatch i Drown My Day na Knock Out Tour”.

Preorder płyty „Zmartwychwstanie” znajdziecie via [link]

fot. Grzegorz Szafruga/Skylight Studio (FB Frontside)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV