Vader zapowiada trasę z okazji 40-lecia!

Absolutna legenda polskiego metalu, zespół Vader obchodzi w tym roku cztery dekady działalności. Z tej okazji grupa zapowiedziała serię koncertów w naszym kraju!

Nie ma w Polsce i na świecie fana metalu który nie kojarzyłby tej nazwy – Vader. Zespół pod dowództwem Piotra „Petera” Wiwczarka od lat jest tak rozpoznawalną marką jak Morbid Angel czy Cannibal Corpse.

Tym razem Vader zaprasza polskich fanów na trasę obejmującą największe polskie miasta.

Peter zapowiada koncerty tymi słowami:

„Bracia i Siostry !!! 40 lat minęło szybko niczym blast-beat w „Carnal’u” Wydaje się , że przed momentem wraz ze Zbyszkiem ćwiczyliśmy „Necropolis” – nasz pierwszy autorski kawałek a zaledwie chwilę temu z Docentem nagrywaliśmy w Olsztynie pierwsze demo Vader’a . W międzyczasie tysiące koncertów i wiele kolejnych nagranych płyt. Nawet te trudne dni w historii kapeli- a było ich trochę na tej pełnej szaleństwa drodze – nie zatrzymała Metalowej Machiny i Vader wciąż mając w szeregach utalentowanych i „gniewnych mężów” wylewa wiadra potu na scenach całego świata. W tym roku CELEBRUJMY 40 LECIE kolejnymi szalonymi koncertami, jakie dla WAS wraz z Massive Music przygotowaliśmy na sierpień i wrzesień. Prześledźmy wspólnie NA ŻYWO całą historię Vader od demonicznych dźwięków „Decapitated Saints” po szaleńczą furię „Shock & Awe”. A przywieziemy ze sobą całą masę niespodzianek – jak na jubileusz przystało. ZAPRASZAMY! „

Wydarzenia odbędą się w następujących terminach:

25.08.2023 – Olsztyn, Amfiteatr Open Air
26.08.2023 – Rzeszów, Rockowa Noc OA
27.08.2023 – Warszawa, Scena Letnia OA
29.08.2023 – Gdańsk, B90
30.08.2023 – Szczecin, Zamek OA
31.08.2023 – Wrocław, A2
01.09.2023 – Katowice, P23
02.09.2023 – Kraków, Kamienna 12
03.09.2023 – Poznań, Tama

Razem z Vader zagrają Frontisde oraz Dopelord. Organizatorem trasy jest Massive Music.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.