Fani Nocnego Kochanka bliscy opracowania nowego testu na koronawirusa

Nocny Kochanek potrafi zaskoczyć, ale fani zespołu jeszcze bardziej. Startup naukowców o nazwie SensDX stworzony przez wiernych fanów Kochanka pracuje nad błyskawicznym testem na obecność koronawirusa.

Jeśli uwierzyliście w stereotyp, że fani Nocnego Kochanka to wyłącznie podpici studenci z polibudy, naukowcy z SensDX wyprowadzą was z tego błędu. SensDX to polski startup zajmujący się produkcją zaawansowanych urządzeń diagnostycznych. Tworzący go specjaliści pracują właśnie nad nowym testem na obecność koronawirusa, który ma być bezbłędny niczym Nocny Kochanek na koncertach.

„Jesteśmy o krok od stworzenia błyskawicznego i dokładnego testu na obecność koronawirusa” – informują naukowcy, którzy pod kitlami mają koszulki Nocnego Kochanka.

Specjaliści z SensDX to fani zespołu chcący jak najprędzej móc znów bawić się na koncertach Kochanka. O ich motywację nie trzeba się zatem martwić.

„Wielkie podziękowania i szacunek dla pań i panów naukowców” – swoim fanom z SensDX dziękują członkowie Nocnego Kochanka, proponując naukowcom świeżą dostawę swojego nowego merchu.

Zdjęcia badaczy w koszulkach Nocnego Kochanka udostępniamy poniżej.

Nocny Kochanek to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich zespołów. Za swój ubiegłoroczny album „Randka w ciemność” grupa jest nominowana do Fryderyka w kategorii „Album roku metal”. Gala rozdania Fryderyków ostatecznie została przełożona z powodu pandemii.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV