Dodatkowy dzień Merry Christless. Gwiazdami Behemoth i Mgła

Święta w wersji blackmetalowej, które w grudniu odbędą się w warszawskiej Progresji, potrwają o jeden dzień dłużej niż planowano. Organizatorzy właśnie ogłosili drugi dzień imprezy, podczas którego obok Behemotha i Mgły zagrają Infernal War i In Twilight’s Embrace. Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia.

Kto chciałby poczuć (czarną) magię Świąt, a nie zdążył kupić biletów na Merry Christless, ucieszy się z tej wiadomości. Metalowe święta, które koncertami w Progresji planują obchodzić Behemoth, Mgła, Master’s Hammer, Witchmaster i Mentor, doczekały się wigilii. Dzień przed właściwą imprezą, czyli 14 grudnia, na deskach Progresji zaprezentują się Behemoth i Mgła – tym razem z Infernal War i In Twilight’s Embrace.

Wygląda na to, że Merry Christless nieoczekiwanie przybierze formę minifestiwalu. Chętni na wejściówki muszą być czujni. Bilety na 14 grudnia trafią do sprzedaży 11 października o godz. 10.00. Przypominamy, że pierwotna data Merry Christless (15 grudnia) jest już wyprzedana.

Biletów na 14 grudnia w cenach 99 (przedsprzedaż) i 120 zł (w dniu koncertu) szukajcie na stronie http://knockoutprod.net/sklep

Po koszulki i bluzy Behemotha zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz