Corruption nie zwalnia tempa. Znamy daty przyszłorocznej trasy

Kiedy gościliśmy ich na wywiadzie w barze Whiskey In The Jar po koncercie w Poznaniu, przechodzili freaky friday. Ekipa Corruption nie ma jednak dość koncertowych wojaży. W 2018 r. Anioł & Co. startują z drugą odsłoną trasy promującej „Spleen”.

„W ramach Spring Spleen Tour 2018 odwiedzimy 10 miast, w których dawno nie graliśmy. Zagramy tez w miejscach, gdzie jeszcze nie byliśmy” – dają nam znać Corruption.

Na wiosnę przyszłego roku grupa ma już zaklepane 10 dat. Gdzie i kiedy będzie można posłuchać Corruption, sprawdzicie w rozpisce poniżej.

„Jeszcze przed Nowym rokiem zaprezentujemy wam kolejny klip” – zapowiada zespół. „Tym razem do ostatniego i najspokojniejszego kawałka na krążku: «Asterism Ursa Major».

Przypomnijmy: premiera płyty „Spleen” miała miejsce 5 października. Album stanowi 8 longplay w dorobku grupy.

– To wyszło naturalnie. Zmienił się skład przede wszystkim – tłumaczył nam Anioł, kiedy w listopadzie próbowaliśmy ustalić, skąd spleen wziął się w szeregach Corruption. – To naturalna kolej rzeczy. Po tych wszystkich heheszkach przyszedł czas na refleksje.

– W tym roku dopadło mnie bardzo dużo smutnych rzeczy, bardzo dużo rzeczy, które zmuszają do refleksji. Kolegów z zespołu podobnie – dodawał Piotr „Sooloo Jr.” Solnica, nowy gitarzysta Corruption.

Cały wywiad z Corruption udostępniamy poniżej.

13.04 Staszów (Lotnik)
14.04 Przemyśl (Fort XXII)
19.04 Gdańsk (Wydział Remontowy)
20.04 Ciechanów (Fabryka Kultury Zgrzyt)
21.04 Białystok (Hary Pub)
27.04 Żory (Ozi Pub)
28.04 Wrocław (Ciemna Strona Miasta)
29.04 Oleśnica (Ściema)
11.05 Olsztyn (Nowy Andergrant)
12.05 Warszawa (Potok)

Jeszcze przed Nowym Rokiem zaprezentujemy Wam kolejny wideoklip. Tym razem do ostatniego i najspokojniejszego kawałka na płycie pt. „Asterism Ursa Major”.

Komentarze

Dodaj komentarz