Corrosion of Conformity na koncercie w Polsce

To zespół, na którego przyjazd do Polski, czekało wielu fanów. W lipcu do Polski przyjadą Amerykanie z Corrosion of Conformity. Grupie towarzyszyć będą polskie ekipy J.D. Overdrive i Only Sons.

Koncert odbędzie się 7 lipca w warszawskim klubie Proxima. Wydarzenie będzie częścią trasy Corrosion of Conformity z okazji 25. rocznicy wydania przełomowej płyty „Deliverance”. Koncert organizuje Metal Mind Productions.

Biletów w cenach 90/110 zł szukajcie na www.shop.metalmind.com.pl, a także na platformach Ebilet.pl i Eventim.pl.

Szczegóły udostępniamy poniżej.

Corrosion of Conformity to amerykańska heavy metalowa formacja powstała w 1982 r. w Raleigh w Północnej Karolinie. Jej skład wielokrotnie ulegał zmianom, jednak najczęściej w historii grupy pojawiają się nazwiska gitarzysty Woodiego Weathermana, basisty Mike’a Deana i perkusisty Reeda Mullina oraz wokalisty i gitarzysty Peppera Keenena. W takim składzie zespół wystąpi w Polsce.

Corrosion of Conformity wydali do tej pory dziesięć albumów, w tym utrzymany w klimacie hardcore punku „Eye For an Eye”, stanowiący wizytówkę grupy „Deliverance” oraz wydany w 2018 r. „No Cross No Crown”. Album „Deliverance” osiągnął najbardziej spektakularny sukces spośród wszystkich krążków zespołu. Single „Albatross” i „Clean My Wounds” pozostawały przez cztery miesiące na liście Billboard Top 200, zaś na jednej z najważniejszych list przebojów Heatseekers prawie przez rok. Zespół w 2019 r. rusza w trasę rocznicową, aby przypomnieć mocarne brzmienie „Deliverance” wraz ze specjalnie przygotowaną setlistą.

Merch Corrosion of Conformity znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Dean Karr

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV