Nowy utwór Lamb of God w filmie „Bill & Ted Face the Music”

Nowy singiel Lamb of God. Zespół zaprezentował utwór „The Death Of Us”, który trafił na ścieżkę dźwiękową trzeciej części kinowej serii „Bill & Ted”. Premiera filmu oraz miała miejsce 28 sierpnia.

Lamb of God prezentują utwór „The Death Of Us” prosto ze ścieżki dźwiękowej filmu „Bill & Ted Face the Music”. Film to najnowsza odsłona przygód dwóch podróżujących w czasie kumpli, którzy na ekranie zadebiutowali w 1989 r. Premiera „Bill & Ted Face the Music” miała miejsce 28 sierpnia. W jednej z głównych ról pojawił się m.in. Keanu Reeves.

Singiel „The Death Of Us”, który Lamb of God nagrali na potrzeby „Bill & Ted Face The Music”, to zupełnie nowa kompozycja.

Utwór możecie odsłuchać poniżej.

To pracowity czas dla Lamb of God. Przypomnijmy: w czerwcu Amerykanie wydali nowy, imienny album „Lamb of God”. Krążek promowały single „Checkmate”, „Memento Mori”, „New Colossal Hate” i „Routes”.

CZYTAJ TEŻ: ZWIASTUN NOWEGO BATMANA Z NIRVANĄ W TLE

Promocja płyty jest dla członków Lamb of God dużym wyzwaniem, podobnie jak dla innych kapel, które postanowiły wydać nowy materiał w realiach pandemii. Grupa musiała m.in. przełożyć trasę promującą jej jeszcze gorący longplay. W Polsce amerykańska formacja miała zaprezentować się 2 kwietnia w Krakowie. Ostatecznie wydarzenie zostało przeniesione na 25 listopada 2021 r. do Warszawy. Występ w stolicy będzie częścią co-headlinerskiej trasy z Kreator The State Of Unrest Tour.

Szczegóły koncertu znajdziecie na stronie organizującej koncert agencji Knock Out Productions.

Po merch Lamb of God zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.