Ozzy Osbourne ogłasza szczegóły trasy z Judas Priest

Dobre wieści przekazuje Ozzy Osbourne. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami legendarny muzyk wróci na scenę na początku 2020 r., by zagrać długo wyczekiwaną, przełożoną z powodu problemów zdrowotnych trasę z Judas Priest.

Rok 2019 zaczął się fatalnie dla Ozzy’ego Osbourne’a. Najpierw infekcja dróg oddechowych, a niedługo później upadek we własnym domu w Los Angeles i odnowienie się dawnych urazów – Osbourne nie ma ostatnio dobrej passy, ale wokalista z dnia na dzień dochodzi do siebie. Muzyk ma czas na rekonwalescencję do końca roku. W 2020 r. czekają go bowiem kolejne wyzwania.

To już pewne: jeśli nic złego się nie wydarzy, w przyszłym roku Osbourne zagra trasę z Judas Priest, która pierwotnie miała odbyć się w roku bieżącym. Trasa obejmie 19 koncertów. Niestety, żaden z nich nie odbędzie się w Polsce, ale jeśli ktoś bardzo będzie chciał zobaczyć Osbourne’a, nie będzie to trudne – wokalista wystąpi m.in. w Berlinie (24 lutego) i w Pradze (29 lutego).

Szczegóły trasy udostępniamy poniżej.

Trasa No More Tours, w którą Osbourne ostatecznie wyruszy w lutym, będzie podziękowaniem dla fanów za 50 lat wsparcia oraz ostatnią trasą 70-letniego wokalisty.

– Nie zamierzam przechodzić na emeryturę – w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone” w 2018 r. oświadczył legendarny muzyk.

– „No More Tours” oznacza, że nie będę już jeździł w międzynarodowe trasy. Nadal zamierzam grać koncerty, ale nie będę już jeździł po świecie przez np. 6 miesięcy. Chcę spędzić trochę czasu w domu – wyjaśnił Osbourne.

Po raz ostatni Ozzy Osbourne gościł w Polsce w 2018 r. Wokalista był główną gwiazdą ubiegłorocznego Impact Festivalu. Koncert odbył się 26 czerwca w Tauron Arenie Kraków.

Koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a znajdziecie na RockMetalShop.pl via
[link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV