Były perkusista Dżemu mieszka na tratwie. Powstaje o nim film

Ostatni czas obfituje w zapowiedzi ciekawych muzycznych filmów. Właśnie dotarła do nas informacja o kolejnej produkcji, będącej filmową opowieścią o legendarnym muzyku. Powstaje film o Michale „Gierze” Giercuszkiewiczu, legendarnym perkusiście zespołu Dżem.

Michał „Gier” Giercuszkiewicz to postać o iście filmowej historii. Perkusista, który grał w Dżemie w czasach świetności grupy, współpracując również z takimi legendami, jak Krzak czy SBB, dziś mieszka na własnoręcznie zbudowanej tratwie na Zalewie Solińskim w Bieszczadach.

Jak to w ogóle możliwe? Narkotyczna przyjaźń z Ryszardem Riedlem, legendą Dżemu, spowodowała, że Giercuszkiewicz uciekł z rodzinnych Katowic 30 lat temu. Dziś muzyk staje przed szansą odkupienia.

„Bohatera filmu «30 Lat wymówek» poznajemy w momencie, gdy dostaje oficjalną propozycję wydania autorskiej płyty od Marioli Dziubińskiej z wytwórni Metal Mind Productions. Jest to jej wznowiona propozycja sprzed 30 lat! Czy Gier tym razem wykorzysta szansę? Tego dowiemy się z filmu” – czytamy w opisie „30 lat wymówek”.

Film produkuje firma Inbornmedia we współpracy z Tabla Film. Reżyserem i głównym operatorem filmu jest Armand Urbaniak.

Plakat filmu udostępniamy poniżej.

Póki co nie wiadomo, kiedy film „30 lat wymówek” trafi na ekrany ani w jakiej formie będzie można go obejrzeć.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV