Axl Rose o Queen: „Największy zespół wszech czasów”

Axl Rose rzadko udziela wywiadów, kiedy jednak już dochodzi do jego spotkań z dziennikarzami, zawsze pojawiają się wyraziste opinie. Tym razem Rose wypowiedział się o Queen. „To największy zespół wszech czasów” – nie ma wątpliwości lider Guns N’ Roses.

Jednego z nielicznych wywiadów Axl Rose udzielił finansowanemu przez linię lotniczą Ethiad serwisowi Atlas.com. W rozmowie nie zabrakło ciekawych wątków: od zainteresowania muzyka Formułą 1, przez koncerty w krajach arabskich – aż po twórczość zespołu Queen.

Kiedy padło pytanie o to, kto zasługuje na miano najlepszego frontmana wszech czasów, Axl nie zastanawiał się długo.

– Dla mnie to proste: Queen to największy zespół wszech czasów, a Freddie to największy frontman. Jest to najlepszy zespół, ponieważ połączył najwięcej różnych gatunków – stwierdził wokalista Guns N’ Roses.

Co Axl sam robi, by utrzymać się w dobrej formie?

– Chcemy robić wszystko, co możemy, dla naszych fanów. Przychodząc na nasze koncerty, oczekują wielkiego show. My im to dajemy. Motywujemy się nawzajem, by rozwijać się w sensie wykonawczym i pod względem zaangażowania – powiedział Axl.

Nieważne ile koncertów dajesz. Każda publiczność jest inna. Musisz mieć tego świadomość – zakończył wokalista.

Przypomnijmy: Guns N’ Roses mają przed sobą dwa ostatnie koncerty w ramach trasy Not In This Lifetime Tour: w Johannesburgu i Honolulu. Trasa wystartowała jeszcze w 2016 r. W międzyczasie zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce: 20 czerwca 2017 r. w Gdańsku i 9 lipca 2018 r. w Chorzowie.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV