Axl Rose właśnie opublikował nowy singiel?

Axl Rose zrobił fanom świąteczny prezent w postaci nowego, solowego utworu? Wokalista pojawił się w najnowszym odcinku kreskówki „Zwariowane melodie”. Fani nie mają wątpliwości, że utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową epizodu, to pierwsza od ponad dekady muzyka opublikowana przez frontmana Guns N’ Roses.

„Zwariowane melodie” to seria krótkich, animowanych filmów produkowana przez wytwórnię Warner Bros od 1929 r. Jej główni bohaterowie to m.in. królik Bugs, kaczor Daffy i Struś Pędziwiatr. Obecnie za emisję serii odpowiada adresowana do najmłodszych widzów platforma streamingowa Boomerang.

Mogłoby się wydawać, że premiera nowego odcinka „Zwariowanych melodii” to ostatnie wydarzenie, przy okazji którego Axl Rose mógłby zaprezentować jakikolwiek utwór, ale nie od dziś wiadomo, że wokalista Guns N’ Roses funkcjonuje na własnych zasadach.

Rose pojawił się w wyemitowanym w Wigilię najnowszym epizodzie serii pt. „Armageddon Outta Here”, w którym jego animowane alter ego stanęło przed szansą ocalenia świata poprzez zniszczenie pędzącej w stronę ziemi asteroidy. Jak? Oczywiście podczas rockowego koncertu, a dokładniej – za sprawą epickiego hałasu emitowanego w czasie grania utworu „Rock The Rock”.

Nigdzie nie zostało wprawdzie oficjalnie odnotowane, że utwór „Rock The Rock” to numer Axla, ale fani nie mają wątpliwości, że śpiewa go wokalista Guns N’ Roses. Co bardziej dociekliwi przypominają, że Gunsi otwierali ostatnie koncerty popularnym tematem ze „Zwariowanych melodii”, w ten sposób dowodząc, że właśnie byliśmy świadkami premiery solowego singla jednego z najważniejszych głosów rock’n’rolla. Nie brakuje też głosów, że „Rock The Rock” to premierowy utwór Guns N’ Roses lub supergrupy, o której istnieniu dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

Czy wokal w „Rock The Rock” rzeczywiście należy do Axla, musicie ocenić sami. Utwór udostępniamy poniżej. Uprzedzamy jednak, że nagranie prawdopodobnie zostało zarejestrowane mikrofalówką.

Przypomnijmy: Axl Rose i Guns N’ Roses mają za sobą pierwszą od lat trasę koncertową. Trasa Not In This Lifetime Tour wystartowała w 2016 r. W międzyczasie zespół dwukrotnie wystąpił w Polsce: 20 czerwca 2017 r. w Gdańsku i 9 lipca 2018 r. w Chorzowie.

Jak na razie ostatnim oficjalnym albumem Guns N’ Roses pozostaje „Chinese Democracy” z 2008 r.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.